1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Novo-Passit 100ml

Novo-Passit 100ml
  • Novo-Passit 100ml

96 Kč
skladem > 10 +Odstranění strachu a úzkosti, uvolnění svalstva

Popis

Přípravek je kombinací rostlinných extraktů se sedativním (tlumivým) účinkem a guaifenesinu. Guaifenesin odstraňuje strach a úzkost a uvolňuje kosterní (příčně pruhované) svalstvo.

Bez porady s lékařem se přípravek užívá k léčení úzkosti a předrážděnosti projevující se nízkou výkonností, únavou, roztržitostí, sníženou koncentrací, nespavostí, vyčerpaností a poruchami paměti.

Dále se přípravek používá k léčbě lehčích forem nespavosti a k léčbě bolesti hlavy, která je podmíněna psychickým napětím. Kromě toho se přípravek Novo-Passit může používat při zvýšené nervosvalové dráždivosti nervového původu (projevující se brněním prstů či jazyka a v těžších případech bolestivými svalovými křečemi), při psychických potížích během menopauzy, onemocnění funkce gastrointesti­nálního traktu (porucha nervové regulace funkce zažívací trubice např. dráždivé tlusté střevo) a u svědivých kožních onemocnění (ekzém, kopřivka) vyvolaných psychickou námahou.

Dávkování a způsob užití

Obvykle se podává 5 ml přípravku 3× denně.

V případě potřeby je možno denní dávku zvýšit až na 10ml 3× denně. V případě nežádoucího útlumu je nutno snížit ranní a polední dávku o polovinu.

Příznaky a potíže

Nespavost Úzkost a napětí

Složení

Herbatum extractum pro Passit fluidum (Hyperici herba, Passiflorae herba, Valerianae radix, Crataegi folium cum flore, Lupuli flos, Melissae herba, Sambuci flos) 7,75 g, Guaifenesinum 4,0 g ve 100 ml.

Podrobné informace k produktu Novo-Passit 100ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz