search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

NiQuitin Freshmint 4 mg gum.mnd.100 I

NiQuitin Freshmint 4 mg gum.mnd.100 I
  • NiQuitin Freshmint 4 mg gum.mnd.100 I
  • NiQuitin Freshmint 4 mg gum.mnd.100 I

Niquitin Freshmint vám pomáhá přestat kouřit tak, že nahradí část nikotinu vstřebaného kouřením z cigaret.

388 Kč Sleva 16%
Původní cena
461 Kč
Ušetříte
-73 Kč / 16 %
skladem > 10 +Popis

Přípravek NiQuitin Freshmint je určen k léčbě závislosti na tabáku, neboť ulevuje od abstinenčních příznaků, včetně chuti kouřit, v době, kdy pacient odvyká kouření (viz bod 5.1). Cílem léčby je trvalé ukončení závislosti na tabáku. Přípravek NiQuitin Freshmint má být, pokud možno, používán jako součást podpůrného psychosociálního programu na odvykání kouření.

Dávkování a způsob užití

Dospělí (18 let a více)

Přípravek NiQuitin Freshmint 4 mg je vhodný pro kuřáky, kteří kouří více než 20 cigaret denně. Psychologická terapie, poradenství a podpora obvykle zlepšují úspěšnost léčby. Úvodní dávku je třeba přizpůsobit jednotlivým pacientům dle jejich závislosti na nikotinu. Jedna žvýkací guma NiQuitin Freshmint se žvýká dle doporučení kdykoli pacient pocítí nutkání kouřit, aby byla dodržena komplení abstinence kouření. Denně je třeba použít dostatečné množství žvýkacích gum, obvykle 8 – 12, až do maximálně 15. Délka léčby závisí na potřebách každého kuřáka. Obvykle se léčivé žvýkací gumy používají 2 – 3 měsíce, poté lze používání žvýkacích gum postupně omezit. Jestliže jsou denně používány 1 – 2 žvýkací gumy, používání je vhodné ukončit. Zbylé žvýkací gumy je vhodné uchovat, neboť nutkání kouřit se může náhle vrátit.

Pediatrická populace

Dospívající (12 – 17 let včetně) mohou přípravek NiQuitin Freshmint používat pouze na doporučení lékaře. S použitím přípravku NiQuitin Freshmint u této věkové skupiny jsou jen omezené zkušenosti. Přípravek NiQuitin Freshmint je u dětí mladších 12 let kontraindikován.

Pečlivě čtěte příbalový leták.

Složení

Jedna žvýkací guma obsahuje nicotinum 4 mg (odpovídá nicotini resinas 28,40 mg) Pomocné látky se známým účinkem: Butylhydroxytoluen (E321) 0,4266 mg v jedné žvýkací gumě Sorbitol (E420) 137,55 mg v jedné žvýkací gumě Sodík 14,0 mg v jedné žvýkací gumě.

Podrobné informace k produktu NiQuitin Freshmint 4 mg gum.mnd.100 IDoprava zdarma na sLéky.cz