1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Nicorette spray 1mg/dávka 1x13.2ml

Nicorette spray 1mg/dávka 1x13.2ml
421 Kč Sleva 5%
Původní cena
443 Kč
Ušetříte
-22 Kč / 5 %
skladem > 10 +Účinná pomoc při léčbě závislosti na tabáku.

Popis

Nicorette spray je léčivý přípravek proti chuti na cigaretu, který účinkuje již za 60 vteřin. Rychle vám pomůže přemoci chuť na cigaretu. Pomocí spreje Nicorette můžete abstinenčním příznakům předejít, případně nepříjemné pocity zmírnit – po určitou dobu budete svému tělu sprejem Nicorette dodávat malá množství nikotinu, který je obsažen v čisté formě a nepůsobí zdravotní rizika spojovaná s kouřením.

S ústním sprejem Nicorette QickMist máte až dvakrát vyšší šanci dlouhodobě přestat kouřit než pouze se svou vlastní vůlí. Praktické balení pomáhá dodat tělu nikotin kdykoliv dostanete chuť na cigaretu.

Dávkování a způsob užití

Trysku namiřte do otevřených úst a držte ji co nejblíže ústům. Zmáčkněte horní část tak, aby se uvolnila dávka. Zabraňte kontaktu se rty. Pro dosažení nejlepších výsledků několik vteřin nepolykejte, aby se dávka lépe vstřebala. Užívejte jeden až dva vstřiky v době, kdy normálně kouříte nebo kdy máte chuť na cigaretu. Aplikujte nejprve jeden vstřik, a pokud do pár minut nutkání na cigaretu nezmizí, aplikujte druhou dávku. Maximální jednotlivá dávka jsou dva vstřiky. Během jedné hodiny je možné aplikovat až 4 vstřiky. Denní dávka by neměla překročit 64 vstřiků.

 

1.- 6. týden v obvyklou dobu kouření cigarety, nebo při chuti si zakouřit, vstříkněte 1 dávku. Pokud chuť na cigaretu neodezní, vstříkněte druhou.

7.-9. týden začíná snížením počtu denních dávek, na konci 9. týdne by měl být počet dávek poloviční oproti 1.-6. týdnu.

10.-12. týden snižujte dále počet dávek, 12. týden už by měl být maximální počet dávek snížen na 4. Při snížení dávky na 2-4 denně přestaňte přípravek používat.

 

Složení

1 dávka spreje obsahuje: nicotinum 1 mg v 0,07 ml roztoku (1 ml roztoku obsahuje nicotinum 13,6 mg). Pomocné látky: propylenglykol, bezvodý ethanol, trometamol, poloxamer 407, glycerol, hydrogenuhličitan sodný, levomenthol, tekuté mátové aróma, tekuté chladivé aróma, sukralózu, draselná sůl acesulfamu, kyselina chlorovodíková (k úpravě pH), čištěná voda.

Podrobné informace k produktu Nicorette spray 1mg/dávka 1x13.2ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz