1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Nicorette Mint pastilky 20x4mg

Nicorette Mint pastilky 20x4mg
198 Kč Sleva 15%
Původní cena
232 Kč
Ušetříte
-34 Kč / 15 %
skladem > 10 +Pastilky při léčbě závislosti na tabáku.

 

Popis

Nicorette Mint jsoupastilky, které slouží jako pomoc během dočasného přerušení kouření či pomáhají snížit počet vykouřených cigaret, a tím pomáhají snadněji odvyknout kouření. Pro léčbu závislosti na tabáku, pro zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a pro zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvyknutí kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit.

Pastilky by měly být užívány nejlépe jako součást behaviorálního programu na odvykání kouření.

Nevhodné pro mladší 18 let, těhotné a kojící ženy.

Dávkování a způsob užití

Nicorette Mint 4mg jsou vhodné pro kuřáky s vysokou závislostí na nikotinu.

Pastilka se vloží do úst a nechá rozpouštět. Opakověně se přemisťuje z jedné strany úst na druhou, až do úplného rozpuštění. Pastilky nežvýkejte nebo nepolykejte vcelku. Současně s pastilkou v ústech nejezte ani nepijte. Nápoje snižující pH v ústech jako např. káva, ovocná šťáva a alkoholické nápoje, mohou snížit absorpci nikotinu v ústech. K docílení maximální účinnosti je zapotřebí se vyvarovat pití těchto nápojů do 15 minut před užitím pastilky.

Užívejte dle potřeby, vždy když se dostaví touha po cigaretě. Obvyklá denní dávka je 8-12 pastilek denně. Nepřekračujte dávku 15 pastilek za den. Pokud chcete úplně zanechat kouření, je zapotřebí pastilky užívat obvykle alespoň 6 týdnů a v této době zahájit postupné snižování jejich počtu. Léčbu ukončete poté, když spotřeba pastilek klesne na 1-2 denně. 

Složení

1 pastilka obsahuje: nicotinum 4 mg (jako nicotini resinas). Pomocné látky: hypromelosa, složené tekuté mentholové aroma (aroma máty peprné, mentholové a cineolové), oxid titaničitý, sukralosa, leštidlo sepifilm (hypromelosa, mikrokrystalická celulosa, hlinitokřemičitan draselný, oxid titaničitý), draselná sůl acesulfamu, polysorbát 80.

Podrobné informace k produktu Nicorette Mint pastilky 20x4mg


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz