1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

NEOSPAN forte 45 tobolek

NEOSPAN forte 45 tobolek
  • NEOSPAN forte 45 tobolek
  • NEOSPAN forte 45 tobolek

214 Kč
skladem > 10 +Doplněk stravy s vysokou dávkou kozlíku lékařského, který přispívá ke snadnějšímu usínání a omezuje předčasné probouzení.

Popis

Neospan Forte je doplněk stravy, který obsahuje hlavní složku kozlík lékařský, doplněný o výtažky z meduňky lékařské, mučenky pletní, chmele otáčivého, heřmánku pravého a olej pomerančovníku hořkého. Účinnost přípravku doplňují vitaminy B1, B2, B6 pro správnou činnost nervové soustavy a hořčík, který přispívá ke snížení únavy a míry vyčerpání.

Přípravek přispívá ke snadnějšímu usínání a omezuje předčasné probouzení. Díky přírodnímu složení je nenávykový a bez nepříjemných vedlejších účinků, jakými bývá ranní otupělost a malátnost.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 tobolku půl hodiny před spaním. Pro silnější účinek je možné užít až 2 tobolky. Pro dosažení dlouhodobého účinku užívat po dobu 2–3 měsíců.

Příznaky a potíže

Nespavost

Složení

1 tobolka obsahuje: sušený kořen kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 200 mg, suchý extrakt natě meduňky lékařské (Melissa officinalis) 65 mg, suchý extrakt květu mučenky pletní (Passiflora incarnata) 50 mg, suchý extrakt šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus) 46 mg, suchý extrakt květu heřmánku pravého (Matricaria recutita) 37 mg, olej pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) 5mg, hořčík 57 mg, vitamin B6 2 mg, vitamin B2 0,6 mg, vitamin B1 0,4 mg. 

Podrobné informace k produktu NEOSPAN forte 45 tobolek


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz