1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Nalgesin S tbl.20

Nalgesin S tbl.20

Momentálně nedostupné
Léčivý přípravek, který zmírňuje bolest, snižuje horečku a má protizánětlivý účinek. 

Popis

Nalgesin S je léčivý přípravek obsahující účinnou látku naproxen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv.

Je vhodný k léčbě bolesti hlavy, včetně migrény, bolesti zubů, zad, bolesti po chirurgických výkonech, po úrazech, jako je například podvrtnutí kloubů nebo natažení svalů, bolesti svalů, kloubů a horečky při nachlazení a chřipce, bolesti při menstruaci.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a mladiství nad 12 let (s hmotností vyšší než 50 kg) obvykle užívají 1 tabletu po 8 až 12 hodinách (nejvýše 3 tablety denně), dokud trvají příznaky.

Nevhodné pro děti mladší 12 let. Přípravek se nesmí užívat v posledních třech měsících těhotenství. Během prvních šesti měsíců těhotenství a při kojení přípravek užívejte jen na výslovné doporučení lékaře.

Příznaky a potíže

Chřipka a nachlazení Horečka (teplota)

Složení

1 tableta obsahuje: Naproxenum natricum 275 mg. Dále pomocné látky: povidon, mikrokrystalická celulóza, mastek, magnesium-stearát v jádru tablety a potahová soustava Opadra YS-1-4215 modrá (hypromelóza (E464), oxid titaničitý (E171), makrogol, hlinitý lak indigokarmínu (E 132)) v potahové vrstvě.

Podrobné informace k produktu Nalgesin S tbl.20


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz