1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Milgamma tbl.50

Milgamma tbl.50
328 Kč
skladem > 10 +Speciální kombinace vitamínů, které jsou nezbytné pro správný metabolismus nervových buněk.

Popis

Milgamma je léčivý přípravek obsahující vitaminy skupiny B - vitamin B1 a vitamin B12.

Vitamin B1 obsažený v přípravku ve formě benfotiaminu má oproti klasickému vitaminu B1 řadu výhod – výrazně lépe se vstřebává a přeměnuje na svou aktivní formu, je odolnější vůči enzymatickému odbourávání, nezpůsobuje zácpu a je bez chuti a bez nepříjemného zápachu. Vitamin B1 podporuje normální činnost nervového systému, normální funkce srdce a přispívá k normálním psychologickým funkcím.

Vitamin B12  je nepostradatelný pro normální tvorbu krve a fungování nervového systému, pro buněčný metabolismus. Při vysokých dávkách má navíc analgetické, antialergické vlastnosti a účinky podporující prokrvení.

Přípravek se používá k léčbě onemocnění periferního nervového systému různého původu, např. zánětlivých onemocnění periferních nervů a kořenů, diabetické a alkoholické polyneuropatie, obrně lícního a trojklanného nervu, pasového oparu apod. Vhodný je také při zvýšené potřebě vitamínů skupiny B, např. v obdobích zvýšené duševní a fyzické námahy, při nechutenství, poruchách trávení, při regeneraci organismu a obecně ve vyšším věku.

Dávkování a způsob užití

Dospělí užívají 3×denně 1 tabletu. Pro celkové posílení organismu a v rekonvalescenci se užívá 1-2 tablety denně.  Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Nevhodné pro děti.

Složení

1 tableta obsahuje: benfotiaminum 50 mg a cyanocobalaminum 250 µg. Pomocné látky: monohydrát laktózy, sacharóza, kukuřičný škrob, želatina, mikrokrystalická celulóza, mastek, kyselina stearová 95%, dextrin, usušená tekutá glukóza, uhličitan vápenatý, šelak, panenský ricinový olej, oxid titaničitý (E171), chinolinová žluť (E 104), azorubin (E 122), ponceau 4R (E 124), bílý vosk, karnaubský vosk.

Podrobné informace k produktu Milgamma tbl.50


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz