1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Milgamma N por.cps.50

Milgamma N por.cps.50
338 Kč
skladem > 10 +Speciální kombinace vitamínů, které jsou nezbytné pro správný metabolismus nervových buněk.

 

Popis

Milgamma je léčivý přípravek obsahující vitaminy skupiny B - vitamin B1 a vitamin B6 a B12.

Vitamin B1 obsažený v přípravku ve formě benfotiaminu má oproti klasickému vitaminu B1 řadu výhod – výrazně lépe se vstřebává a přeměnuje na svou aktivní formu, je odolnější vůči enzymatickému odbourávání, nezpůsobuje zácpu a je bez chuti a bez nepříjemného zápachu. Vitamin B1 podporuje normální činnost nervového systému, normální funkce srdce a přispívá k normálním psychologickým funkcím.

Vitamin B6 reguluje odbourávání bílkovin, tuků a sacharidů, podporuje normální činnost nervového systému, přispívá k zachování normálních psychologických funkcí.

Vitamin B12  je nepostradatelný pro normální tvorbu krve a fungování nervového systému, pro buněčný metabolismus. Při vysokých dávkách má navíc analgetické, antialergické vlastnosti a účinky podporující prokrvení.

Přípravek se používá k léčbě onemocnění periferního nervového systému různého původu, např. zánětlivých onemocnění periferních nervů a kořenů, diabetické a alkoholické polyneuropatie, obrně lícního a trojklanného nervu, pasového oparu apod. Vhodný je také při zvýšené potřebě vitamínů skupiny B, např. v obdobích zvýšené duševní a fyzické námahy, při nechutenství, poruchách trávení, při regeneraci organismu a obecně ve vyšším věku.

Dávkování a způsob užití

Dospělí užívají 3×denně 1 tobolku. Pro celkové posílení organismu a v rekonvalescenci se užívá 1-2 tobolky denně.  Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Nevhodné pro děti.

Složení

1 tobolka obsahuje: benfotiaminum 40 mg, pyridoxini hydrochloridum 90 mg, cyanocobalaminum 250 µg. Pomocné látky: tvrdý tuk, čištěný řepkový olej, sójový lecithin, ethylvanilin, hydrogenfosforečnan vápenatý, želatina, glycerol 85%, sorbitol, oxid titaničitý (E171), červený oxid železitý (E 172).

Podrobné informace k produktu Milgamma N por.cps.50


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz