1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

MedPharma Vitamín C 500mg se šípky tbl.107 prodl.účinek

MedPharma Vitamín C 500mg se šípky tbl.107 prodl.účinek
143 Kč
skladem > 10 +Vitamin C pro normální funkci imunitního systému.

Popis

MedPharma Vitamín C 500 mg s šípky je doplněk stravy, ze která se vitamin C uvolňuje postupně, proto je zajištěno efektivní vstřebávání a využití pro organismus. Navíc je přípravek obohacený o bioflavonoidy ze šípků, které účinek vitamínu C zvyšují.

Vitamin C je pro náš organismus velmi důležitý. Tělo si jej neumí vyrobit samo, proto jej musíme do těla doplňovat stravou. Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní a kůže. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti a podporuje vstřebávání železa. Vitamin C působí jako antioxidant a přispívá tak k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C snižuje míru únavy a vyčerpání.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 tabletu ob den a zapijte ji dostatečným množstvím vody.

Nevhodné pro děti do 12 let.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Složení

1 tableta obsahuje: vitamin C 500,0 mg (625,0 % RHP*) a šípky 30,0 mg. Pomocné látky: plnidlo (mikrokrystalická celulóza), stabilizátor (hypromelóza), lešticí látky (polyvinylalkohol, talek), barviva (dioxid titaničitý, riboflavin 117,9 % RHP*), protispékavé látky (di-oxid křemičitý, stearan hořečnatý), zvlhčovadla (polyethylenglykol, kyselina L-vinná), stabilizátor (polydextróza).

* RHP = referenční hodnota příjmu

Podrobné informace k produktu MedPharma Vitamín C 500mg se šípky tbl.107 prodl.účinek


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz