1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

MedPharma Echinacea 100mg + vitamín C + zinek tbl.107

MedPharma Echinacea 100mg + vitamín C + zinek tbl.107
201 Kč Sleva 7%
Původní cena
216 Kč
Ušetříte
-15 Kč / 7 %
skladem 8 +Kombinace výtažku z echinacey, vysokého množství vitaminu C a zinku pro podporu imunity a dýchacích cest.

Popis

MedPharma Echinacea 100mg + vitamin C + Zinek je doplněk stravy, který obsahuje kombinaci extraktu echinacey, vysoké dávky vitaminu C a zinku.

Echinacea (třapatka) vždy byla využívána k léčení špatně se hojících ran, bodnutí hmyzem, zažívacích obtíží, nachlazení a infekčních onemocnění.

Vitamín C a zinek zlepšují imunitu organismu a zvyšují účinnost přípravku. Kromě prevence chřipkovitých onemocnění a infekčních chorob patří k přednostem této kombinace i to, že se člověk při pravidelném užívání subjektivně lépe cítí.

Doporučujeme užívat pro blahodárné působení při virových nákazách a nemocech z nachlazení, příznivý vliv na výkonnost organismu, příznivé působení na imunitní systém, zlepšení psychického stavu a spánku.

Dávkování a způsob užití

1 tableta ob den po jídle a zapijte ji dostatečným množstvím vody.

Nevhodné pro děti do 10 let.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Upozornění

Přípravek je zakázáno užívat u roztroušené sklerózy, kolagenóz (onemocnění pojiva), AIDS a tuberkulózy. Rovněž nesmí být užíván s jinými játra zatěžujícími léky (anabolické steroidy, amiodaron, methotrexat, ketokonazol).

Složení

1 tableta obsahuje: echinacea (Echinacea purpurea, extrakt 4:1 z celé rostliny) 100 mg, vitamin C 500 mg (625 % RHP*), zinek 10 mg (100 % RHP*). Pomocné látky: fosforečnan divápenatý, mikrokrystalická celulóza, kroskarmelóza sodná, stearan hořečnatý, hypromelóza, polyvinylalkohol.

* RHP - referenční hodnota příjmu

Podrobné informace k produktu MedPharma Echinacea 100mg + vitamín C + zinek tbl.107


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz