1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Maxivitalis Vlasové hnojivo 150 tbl.

Maxivitalis Vlasové hnojivo 150 tbl.
612 Kč
skladem > 10 +Doplněk stravy, který přináší účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou. 

 

Popis

Vlasové hnojivo je doplněk stravy, který obsahuje pečlivě zvolenou kombinaci látek s komplexním účinkem pro zlepšení celkového stavu vlasů. Obsahuje aminokyseliny (methionin, cystin), zdroje keratinu představujícího základní stavební prvek vlasových buněk, dále MSM (methylsulfonyl­methan), kyselinu pantothenovou, biotin, křemík a zinek. Biotin podporuje růst a kvalitu vlasových buněk a jejich návrat k přirozenému stavu. Křemík a zinek podporují přirozenou kvalitu vlasů a vlasové pokožky, která je zodpovědná za pevné uchycení vlasových cibulek. 

Kdy ho používat?

  • při nadměrném vypadávání vlasů
  • při pomalém či nedostatečném růstu vlasů
  • při problémech s lámavými a třepivými vlasy
  • u řídkých vlasů bez objemu

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 tabletu 2× denně, ráno a večer. Tabletu spolkněte a zapijte velkým množstvím tekutiny. Pro optimální účinek se doporučuje přípravek užívat po dobu minimálně 3 měsíců. 

Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by se o vhodnosti užívání přípravku měly nejprve poradit s lékařem.

Příznaky a potíže

Suché vlasy

Složení

Jedna tableta obsahuje : D, L – methionin 100mg, MSM (methylsulfonyl­methan) 50 mg, cystin 50 mg, křemík (oxid křemičitý) 20 mg, zinek (oxid zinečnatý) 10 mg; kyselinu panthothenovou (vitamin B5, D-panthothenan vápenatý) 5,5 mg; biotin (vitamin B7) 2 mg.

Podrobné informace k produktu Maxivitalis Vlasové hnojivo 150 tbl.


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz