1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Livostin 0.5mg/ml nas.spr.sus.1x10ml

Livostin 0.5mg/ml nas.spr.sus.1x10ml
178 Kč Sleva 15%
Původní cena
209 Kč
Ušetříte
-31 Kč / 15 %
skladem > 10 +Livostin nosní sprej je přípravek používaný k léčbě nosních příznaků alergie. Zmírňuje rychle a dlouhodobě nosní obtíže sezónní a celoroční alergické rýmy, jako jsou svědění nosu, kýchání, rýma. Čtěte pozorně příbalový leták.

Popis

Livostin je antialergikum (lék působící proti přecitlivělosti).

Nosní sprej Livostin se používá k rychlému a dlouhodobému zmírnění nosních obtíží, např. kýchání, rýmy, svědění nosu, které jsou způsobeny alergií (přecitlivělostí) na trávy, pyl, plísně, prach a jiné látky.

Dávkování a způsob užití

Obvyklé doporučené dávkování představuje pro dospělé a děti od šesti let dvě vstříknutí dvakrát denně do každé nosní dírky. Jsou-li obtíže velice nepříjemné, můžete vstříknutí opakovat třikrát nebo čtyřikrát denně.

Léčba může pokračovat až do zlepšení obtíží, pokud však nenastane výrazné zlepšení nebo ústup obtíží do jednoho týdne, poraďte se o dalším používání přípravku s lékařem.

Složení

Jeden mililitr nosního spreje obsahuje 0,5 miligramu levokabastinu a 0,15 miligramu benzalkonium-chloridu (konzervační přísada).

Podrobné informace k produktu Livostin 0.5mg/ml nas.spr.sus.1x10ml

  • Kategorie:Volně prodejné léky, Alergie
  • Skupina:: Léčivý přípravek - LIVOSTIN 0,5MG/ML NAS SPR SUS 1X10ML - kód SÚKL 233905
  • Druh přípravku: Léčivý přípravek - Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!
  • Indikační skupina: Otorhinolaryngologica
  • Výrobce: JANSSEN-CILALAG
  • Příbalový leták: Zobrazit zkrácený příbalový leták Stáhnout kompletní příbalový leták


Doprava zdarma na sLéky.cz