1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Lioton 100 000 Gel drm.gel.100g

Lioton 100 000 Gel drm.gel.100g
292 Kč Sleva 10%
Původní cena
325 Kč
Ušetříte
-33 Kč / 10 %
skladem > 10 +Lioton je léčivý přípravek určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, hematomů (modřin) a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů. Čtěte pozorně příbalový leták.

Popis

Lioton 100 000 je určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, hematomů (modřin) a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů. Obsahuje léčivou látku Heparin, která patří do skupiny tzv. heparinů a heparinoidů pro místní použití, tedy látek snižujících srážlivost krve. 

Lioton 100 000 gel se používá k léčbě poranění a pohmožděnin, místních otoků, podkožních krevních výronů (hematomů), poškození svalů, šlach a vazů po úrazech. Na doporučení lékaře může být Lioton gel používán také k léčbě obtíží spojených s křečovými žilami, zánětu hlubokých žil (flebotrombózy), zánětu povrchových žil (tromboflebitidy), povrchového zánětu okolí žil (periflebitidy), bércových vředů, pooperačních povrchových zánětů křečových žil a rovněž následků operačního odstranění povrchové žíly dolní končetiny.

Dávkování a způsob užití

3–10cm dlouhý proužek gelu se jednou až třikrát denně nanese na kůži nad postiženým místem a jemně se rozetře, aby bylo usnadněno jeho vstřebání. Obvyklá délka léčby je 2–3 týdny. Lioton gel nesmíte nanášet při krvácení, na otevřené rány, na sliznice nebo na zanícenou hnisající pokožku.

Příznaky a potíže

Křečové žíly a bércové vředy

Upozornění

Vzhledem k omezeným zkušenostem a nedostatku údajů nesmí přípravek používat děti.

Složení

Heparinum natricum 1000IU ve 1g gelu.

Podrobné informace k produktu Lioton 100 000 Gel drm.gel.100g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz