1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

LEROS Natur Detox čaj s vilcacorou bylinný čaj n.s.20x1,5g

LEROS Natur Detox čaj s vilcacorou bylinný čaj n.s.20x1,5g
53 Kč
skladem > 10 +Leros Natur Detox čistící čaj s Vilcacorou je bylinný čaj s detoxikačními účinky, který pomáhá správnému trávení a vylučování, přispívá k normální funkci imunitního systému. 

Popis

Leros Natur Detox čistící čaj s Vilcacorou je bylinná čajová směs s vilcacorou, rostlinou z amazonských pralesů, nazývanou též kočičí dráp. Spolu s natí z kopřivy přispívá k normální funkci imunitního systému. Smetanka a máta pomáhají správnému trávení, kopřiva a vřes podporují vylučování. Tento čistící čaj s detoxikačními účinky podporuje látkovou výměnu a očistu organismu. Neobsahuje konzervanty, umělá sladidla ani jiné umělé přísady. Bez lepku. Vhodný také pro vegany. Vhodný pro děti a dospělé od šesti let.

Dávkování a způsob užití

1 nálevový sáček přelijte šálkem 250 ml (0,25 l) vařící vody, nechte 10 minut vyluhovat v přikryté nádobě, poté sáček vyjměte. Čaj připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před užitím.

Dospělí pijí 3–6 šálků za den. Děti od 6 let 2 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 6 let věku.

Příznaky a potíže

Detoxikace a čištění organismuImunita (obranyschopnost)

Složení

Kořen smetanky s natí (20 %), kopřivová nať (18 %), vřesová nať (10 %), rooibos (10 %), kůra vilcacory (10 %), nať máty peprné (10 %), skořicová kůra (10 %), plod klanoprašky (5 %), lopuchový kořen (5 %), kurkumový kořen (2 %).

Podrobné informace k produktu LEROS Natur Detox čaj s vilcacorou bylinný čaj n.s.20x1,5g


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz