1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Leros Epilobin Planta 20x1,5g n.s.

Leros Epilobin Planta 20x1,5g n.s.
52 Kč
skladem > 10 +Leros Epilobin Planta je léčivý čaj ve formě nálevových sáčků, který se používá při obtížích spojených s nezhoubným zbytněním prostaty (benigní hyperplazie prostaty), jako jsou častější potřeba močení (zejména v noci), slabý nebo přerušovaný proud moči, pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře nebo bolest při močení. Určeno pouze pro dospělé muže.

Popis

Leros Epilobin Planta je tradiční rostlinný léčivý přípravek obsahující směs léčivých rostlin: Epilobii herba (vrbovková nať), Bucco folium (list buko), Solidaginis herba (zlatobýlová nať), Calendulae flos cum calyce (květ měsíčku se zákrovem). Obsažené látky působí různými mechanismy na zbytnělou prostatu a zlepšují tak močové obtíže. Leros Epilobin Planta se používá u mužů středního a vyššího věku při obtížích spojených s nezhoubným zbytněním prostaty (benigní hyperplazie prostaty I.-II. stadia), jakými jsou časté (zvláště noční), nesnadné močení, slabý proud mouči a pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výhradně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Přípravek nenarušuje sexuální funkce. Čtěte pozorně příbalový leták!

Dávkování a způsob užití

1 nálevový sáček přelijte 300 ml vařící vody a nechte vyluhovat 10 minut v přikryté nádobě. Čaj pijte 2-3 × denně, vždy čerstvě připravený bezprostředně před použitím. Dle chuti je možno přisladit. Délka léčby je stanovena mírou postižení a není limitována.

Upozornění

Leros Epilobin Planta pouze zlepšuje obtíže spojené se zvětšením prostaty, aniž by ovlivňoval její samotné zbytnění, nezmenšuje objem a velikost prostaty. Proto navštěvujte pravidelně svého lékaře a vyhledejte jej vždy, pokud se objeví krev v moči nebo bolestivé nutkání močit doprovázené neschopností vymočit se.

Složení

Jeden nálevový sáček (1,5 g) obsahuje Epilobii herba (vrbovková nať) 0,750 g, Bucco folium (list buko) 0,375 g, Solidaginis herba (zlatobýlová nať) 0,225 g, Calendulae flos c. cal. (květ měsíčku se zákrovem) 0,150 g.

Podrobné informace k produktu Leros Epilobin Planta 20x1,5g n.s.

  • Kategorie:Volně prodejné léky, Prostata
  • Skupina:: Léčivý přípravek - EPILOBIN PLANTA SPC 20 I - kód SÚKL 57688
  • Druh přípravku: Léčivý přípravek - Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!
  • Indikační skupina: Phytopharmaca
  • Měrná cena: 173,33 Kč / 100 g
  • Výrobce: LEROS
  • Příbalový leták: Zobrazit zkrácený příbalový leták Stáhnout kompletní příbalový leták

Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz