1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Koňská mast Bylinné lihové mazání hřejivé 400ml

Koňská mast Bylinné lihové mazání hřejivé 400ml
168 Kč
skladem 6 +Hřejivé bylinné lihové mazání obsahující výtažky z 25 bylin, které podporuje celkovou regeneraci pohybového aparátu.

Popis

Koňská mast Bylinné lihové mazání hřejivé je unikátní bylinný přípravek, který je vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury. Jeho vyvážený obsah účinných aktivních látek zaručuje široký a silný účinek.

Tato speciální receptura kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením účinných extraktů z 25 bylin. Některé z těchto bylin obsahují látky, o kterých je známo, že ulevují od namožených kloubů, svalů a páteře a pomáhají při potížích spojených s revmatickými stavy, otoky kloubů a při ischiatických obtížích.

Líh obsažený v přípravku se po aplikaci odpařuje, díky tomu se aktivní látky rychleji dostanou k pokožce a uspíší nástup účinku. Nezanechává pocit mastnoty po aplikaci na pokožku.

Díky silnému zahřívacímu efektu je hřejivé mazání vhodné pro preventivní prohřátí pohybového aparátu před fyzickou zátěží. Je žádoucí pro starší spotřebitele a doporučuje se aplikovat také na noc.

Produkt vyvolává intenzivní prohřátí a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek, a tím urychluje rekonvalescenci.

 

Dávkování a způsob užití

Přiměřené množství roztoku lehce vetřete do pokožky na postižených místech.

Příznaky a potíže

Revma

Složení

Kostival lékařský, Jalovec obecný, Kaštan koňský, Arniku horskou, Borovici lesní, Jedli bělokorou, extrakt chilli, Kosodřevinu, Vřes obecný, Skořici, Kafr, Měsíček lékařský, Heřmánek pravý, Šišák bajkalský, Tymián obecný, Mátu peprnou, Levanduli lékařskou, Grepový extrakt, Třapatku nachovou, Citrónový extrakt, Řepík lékařský, Rozmarýnu lékařskou, Rdesno hadí kořen, Ginkgo biloba, Černý rybíz

Podrobné informace k produktu Koňská mast Bylinné lihové mazání hřejivé 400ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz