1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Kinedryl tbl.10

Kinedryl tbl.10
106 Kč
skladem > 10 +Přípravek se používá k předcházení a léčbě nevolnosti při cestování dopravními prostředky. Na doporučení lékaře při nevolnostech nejrůznějšího původu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Popis

Přípravek Kinedryl se používá bez doporučení lékaře k předcházení a léčbě nevolnosti a zvracení při cestování dopravními prostředky (auto, vlak, letadlo, loď).

Dávkování a způsob užití

Dospělí užívají 1 tablet 60 minut před začátkem cesty. Při udlouhotrvajícím cestování stačí podávat ½ – 1 tabletu v intervalu 2 – 3 hodin. V terapii akutně vzniklé kinetosy se užívají 2 tablety jednorázově, při nedostatečném účinku potom v intervalech 30 minut ½ – 1 tabletu až po maximálně 4 tablety. Při náhlém zvracení je účelnější počáteční dávku 2 tablet nepodat najednou, ale rozdělenou do 4 dávek v intervalu několika minut.

Dětem ve věku 2 – 6 let se podává ¼ tablety, ve věku 6 – 15 let ¼ – ½ tablety. První dávka se užije 60 minut před začátkem cesty, při dlouhotrvajícím cestování se může podání dvakrát zopakovat v intervalu 2 – 3 hodin.

Příznaky a potíže

Cestování, lékárnička na cesty

Složení

Léčivými látkami jsou moxastini teoclas 25 mg a coffenium anhydricum 30 mg v 1 tabletě.

Podrobné informace k produktu Kinedryl tbl.10


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz