1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Inofolic Premium sáčky 3x20ks + Folandrol sáčky 30ks

Inofolic Premium sáčky 3x20ks + Folandrol sáčky 30ks
1 129 Kč
skladem > 10 +Inofolic Premium je doplněk stravy s obsahem myo-inositolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Vhodný v případě zvýšené potřeby myo-inositolu a kyseliny listové, např. pro ženy, které plánují těhotenství. Nyní v cenově zvýhodněném trojbalení. 

Folandrol je doplněk stravy určený pro muže, vhodný pro doplnění potřebných látek v období, kdy se pár snaží o založení rodiny.

Popis

Inofolic Premium je doplněk stravy určený speciálně pro ženy, nyní s inovovaným a patentovaným složením. Obsahuje myo-insitol, kyselinu listovou a nově také alfa-laktalbumin. 

Myo-inositol je vitamin ze skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je součástí buněčných membrán a podílí se na výměně informací mezi buňkami. 

Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin patřící do skupiny vitaminů B. Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk. Její dostatečný příjem je velmi důležitý zejména během těhotenství, neboť nízká hladina folátu (aktivní forma kyseliny listové) u těhotných žen zvyšuje riziko vzniku vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. 

Alfa-laktalbumin je protein, který reguluje produkci laktózy v mléce a zajišťuje lepší vstřebávání myo-inositolu.

Pro koho je určen: 

  • ženy plánující těhotenství
  • ženy, které chtějí po vysazení hormonální antikoncepce své tělo co nejrychleji připravit na plánované těhotenství

Folandrol je doplněk stravy, který obsahuje kyselinu listovou, selen, vitamin E, L-karnitin, L-arginin a myo-inozitol. Kyselina listová má vliv na normální funkci imunitního systému, snižuje únavu a vyčerpání, vitamin E a selen mají antioxidační účinky.

Selen má rovněž vliv na tvorbu spermií.

Folandrol je tak vhodným doplňkem stravy pro muže v období, kdy se snaží o potomka.

Dávkování a způsob užití

Inofolic: Užívejte 1 sáček 2 × denně (ráno a večer), nejlépe 1 sáček po 12 hodinách. Obsah sáčku rozmíchejte ve sklenicitak, aby se prášek úplně rozpustil a celý obsah sklenice vypijte. Přípravek se doporučuje užívat alespoň 2 – 3 měsíce. S užíváním můžete začít kterýkoliv den bez ohledu na menstruační cyklus. Vysadíte–li antikoncepci za účelem otěhotnění, doporučuje se začít s užíváním přípravku ihned. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek můžete užívat po celou dobu těhotenství.

Folandrol: Užívejte 1 sáček denně, pokud Vám lékař nedoporučí jiné dávkování. Obsah sáčku nasypejte do sklenice vody a důkladně míchejte, dokud se prášek úplně nerozpustí. Poté obsah celé sklenice vypijte. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do 12 let a pro pacienty trpící fenylketonurií.

Složení

Inofolic: myo-inozitol, kyselina listová, vitamín E,  L-karnitin, L-arginin, selen, sacharóza, kyselina citronová, emulgátory: estery sacharózy, sladidla: acesulfam K, aspartam, barviva: beta-karoten, protihrudkující látka: oxid křemičitý

Folandrol: sacharóza, inositol, L-karnitin, L-arginin, vitamin E (DL-alfa-tokoferyl-acetát), kyselina listová, kyselina citronová, selen (seleničitan sodný), emulgátory: estery sacharózy, sladidla: acesulfam K, aspartam, barviva: beta-karoten, protihrudkující látka: oxid křemičitý.

Podrobné informace k produktu Inofolic Premium sáčky 3x20ks + Folandrol sáčky 30ksDoprava zdarma na sLéky.cz