1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Imunoglukan P4H SYNBIO cps.70

Imunoglukan P4H SYNBIO cps.70
  • Imunoglukan P4H SYNBIO cps.70

717 Kč Sleva 3%
Původní cena
741 Kč
Ušetříte
-24 Kč / 3 %
skladem 3 +Optimální činnost trávicího traktu

Popis

SynBIO je potencované probiotikum pro optimální činnost trávicího traktu, obnovu střevní a vaginální mikroflóry a pro celkové posílení organismu.

Obsahuje vyváženou kombinaci pěti probiotických kultur doplněných o prebiotika ve formě fruktooligosacha­ridů, které podporují správnou činnost trávícího systému.

Tato synbiotická kombinace probiotik a prebiotik je obohacená o imunomodulační látku beta-glukan pleuran a vitamín C, čímž se účinek probiotik znásobuje. Přípravek SynBIO zabezpečuje zdravou přirozenou mikroflóru organismu, má ochranný a stimulační efekt na přežívání a obnovu živých mikrobiálních kultur v organismu a komplexně ovlivňuje aktivitu imunitního systému.

Dávkování a způsob užití

1 kapsle denně, minimálně 10 dní – nejlepší na lačno. Při antibiotické léčbě užijte SynBIO minimálně 3 hodiny před nebo po podání antibiotika. Na obnovu střevní mikroflóry pokračujte v užívání SynBIO 10–14 dní po ukončení antibiotické terapie. Dlouhodobé užívání zvyšuje účinek přípravku. Vhodné pro dospělé a děti od 3 let.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Složení

1 kapsle obsahuje

  • Probiotika: 2,5×109 probiotických bakterií (Streptococcus thermophilus ST3, Lactobacillus casei LC1, Bifidobacterium bifidum BF2, Bifidobacterium lactis BL2, Lactobacillus acidophilus LH5). Množství probiotik je garantováno na konci expirace.
  • Prebiotika: Fruktooligosacha­ridy (FOS) 25 mg, Isomalto-oligosacharidy (IOS) 25 mg

Podrobné informace k produktu Imunoglukan P4H SYNBIO cps.70


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz