1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Imunit Echinaceové kapky 190ml

Imunit Echinaceové kapky 190ml
316 Kč
skladem 5 +Účinný doplněk stravy s extraktem z kořene echinacea a selenem, který přispívá ke správné obranyschopnosti organismu.

Popis

Echinacea přispívá k odolnosti organizmu, podporuje imunitu v době nachlazení a přirozenou ochranu horních cest dýchacích. Velmi důležitým aspektem výroby je použití určité části rostliny. Výhodou Imunit® ECHINACEA KAPEK oproti dalším nabízeným výrobkům je čistý extrakt výhradně z kořene rostliny Echinacea purpurea, čímž je zaručeno nejlepší využití užitných látek rostliny. Extrakt z kořene se vyznačuje vyšším obsahem hlavních účinných látek oproti extraktům z jiné části echinacea.

Echinacea purpurea – česky třapatka nachová, známá též pod názvem rudbekie, je snad nejznámější rostlinou, která přispívá ke správné obranyschopnosti organizmu. Rostlina je původem z prérií Severní Ameriky, ale dá se vypěstovat i v České republice. Odpradávna ji používaly staré indiánské kultury a daly jí jméno Sluneční klobouk. Pro vědu ji objevil Dr. Meyer koncem 19. století.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 3× denně 20 kapek.

Nevhodné pro děti do 3 let věku, kojící a těhotné ženy.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Upozornění

Přípravek obsahuje 45% objemu alkoholu, a proto je nevhodný pro děti!

Složení

Lihový extrakt z Echinacea purpurea (Třapatka nachová): echinacea – kořen 10g ve 100g, extrakt obsahuje minimálně 40 objemových % alkoholu.

Podrobné informace k produktu Imunit Echinaceové kapky 190ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz