search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

Ibuprofen AL 400 tbl.100x400mg

Ibuprofen AL 400 tbl.100x400mg

Snižuje horečku a ulevuje od bolesti

89 Kč Ušetřete 34 %
Původní cena
135 Kč
Ušetříte
46 Kč / 34 %
Skladem +


Akční nabídka

Popis

Ibuprofen AL 400 je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti.

Užívá se při lehké až středně silné bolesti jako např. bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestivé menstruaci. Dále se užívá ke snižování horečky a při bolestech svalů a kloubů, které provázejí chřipková onemocnění.

Dobře účinný je také při bolestivých otocích a zánětech po poranění jako je např. pohmoždění nebo podvrtnutí.

Dávkování a způsob užití

Obvyklá denní dávka pro dospělé a děti od 12 let užívaná k léčbě bolesti nebo horečky je 1 potahovaná tableta Ibuprofenu AL 400 jako jednorázová dávka nebo až třikrát denně s odstupem 4–6 hodin mezi jednotlivými dávkami.

Příznaky a potíže

Chřipka a nachlazení

Upozornění

V první a druhé třetině těhotenství nebo při kojení lze přípravek užívat pouze na doporučení lékaře. V poslední třetině těhotenství se ibuprofen nesmí užívat vzhledem k zvýšenému riziku komplikací pro matku a dítě.

Složení

Ibuprofenum 400mg v 1 tabletě

Podrobné informace k produktu Ibuprofen AL 400 tbl.100x400mg



Doprava zdarma na sLéky.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info