1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 2x60 cps

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 2x60 cps
  • Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 2x60 cps
  • Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 2x60 cps

405 Kč Sleva 3%
Původní cena
418 Kč
Ušetříte
-13 Kč / 3 %
skladem > 10 +


Výprodej


DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Popis

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem jsou dva silní bojovníci se širokým arzenálem zbraní pro upevnění zdraví, dodání vitality a životní energie

  • Hlíva ústřičná ve spojení se 100% rakytníkovým olejem je vhodným doplňkem stravy při podpoře obranyschopnosti organizmu. Účinek hlívy ústřičné je znásoben přítomností rakytníkového oleje, který je bohatým zdrojem biologicky aktivních látek.
  • Rakytníkový olej je nejvzácnější látkou získanou z tmavě oranžových plodů léčivé rostliny rakytníku řešetlákového. Rakytníkový olej je přírodním koncentrátem celé řady vitaminů a biologicky aktivních látek.
  • Obsahuje vysoké množství vitaminu A, a to až několikanásobně více než mrkev. Díky vysokému obsahu vitaminu E, známého vitaminu mládí, rakytníkový olej působí jako biogenní stimulátor. Mezi další bohatství rakytníku patří nenasycené mastné kyseliny OMEGA 3, 6, 9 a OMEGA 7, která je v rakytníkovém oleji obsažena až ze 40 %.
  • Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem obsahuje 2 účinné složky: čistou hlívu včetně houbové vlákniny a 100% rakytníkový olej bez příměsí, který zesiluje účinek hlívy. Kapsle jsou nejlepší z hlediska využití všech účinných látek, kde se nepřidávají žádné přídatné látky ani pojiva. Tento produkt z čistě přírodních zdrojů doporučujeme pro všechny generace.
  • Rakytník, jako zdroj rakytníkového oleje, podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, přispívá ke správné činnosti zažívacího traktu, přispívá k dobrému fyzickému stavu, posiluje činnost srdce a udržuje zdravou pokožku.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 kapsli 2× denně po dobu 2–3 měsíců.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost) Normální tlak krve

Podrobné informace k produktu Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 2x60 cps


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz