1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

HiPP ORS 200 Jablko Rehydratační výživa 200 ml

HiPP ORS 200 Jablko Rehydratační výživa 200 ml
44 Kč
skladem > 10 +Léčba průjmu přirozenou cestou od ukončeného 4.měsíce.

Popis

HiPP ORS umožňuje léčbu průjmu přirozenou cestou.

Ztráta tekutin a minerálů spojená s průjmem je ihned vyrovnána a včas je opět zahájen příjem potravy. Tím se předejde dehydrataci organismu a problémům krevního oběhu. Díky kombinaci jablek a minerálních látek v HiPP ORS 200 mohou být již na začátku léčby přidávány dobře stravitelné živiny. Sliznice se tak může rychle zotavit.

Dávkování a způsob užití

Používejte jen pod lékařským dohledem. Pokud není lékařem doporučeno jinak, podávejte během prvních 3-4 hodin pouze HiPP ORS 200.

Při lehkém průjmu: 20-30 ml/kg tělesné hmotnosti (t.h.) (váhový úbytek 3% t.h.).

Při středně těžkém průjmu: 30-80 ml/kg t.h. (váhový úbytek 3-8% t.h.).

Po úspěšné rehydrataci se může ihned začít s obnovením příjmu potravy. Další ztráty tekutin vzniklé zvracením anebo průjmem je nutné vyrovnat dodatečnými 50-100 ml ORS 200 při každé periodě vodnaté stolice nebo zvracení (nejlépe po lžičkách a v malých časových odstupech, např.: každých 5-10 min.).

Upozornění

U kojenců a malých dětí mohou i lehké průjmy vést k vážným onemocněním. Proto u průjmu vždy informujte svého pediatra. Při neustávajícím zvracení nebo pokud po max. 8 hodinách od podání HiPP ORS 200 průjem neustoupí, je třeba znovu informovat lékaře! U kojenců, kteří jsou výhradně kojeni a kojenců se zvýšeným rizikem alergie, by měl být HiPP ORS 200 podáván teprve po poradě s pediatrem.

Složení

Voda, jablečná šťáva 16%, jedl sůl s jódem, sodík, draslík.

Podrobné informace k produktu HiPP ORS 200 Jablko Rehydratační výživa 200 mlDoprava zdarma na sLéky.cz