1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

HiPP Mléko 4 Junior Combiotik 500g

HiPP Mléko 4 Junior Combiotik 500g
234 Kč
skladem > 10 +Mléčná batolecí výživa pro děti od ukončeného 2. roku věku.

Popis

Hipp 4 Junior Combiotik je batolecí mléko v prášku, s odtučněným mlékem a rostlinnými oleji pro malé děti od 2 let věku. 

Obsahuje zvýšené množství vápníku a vitamínu D pro správný správný růst a vývoj kostí, vitamín D je navíc důležitý pro správnou činnost imunitního systému. Velmi důležité je zastoupení jódu, který přispívá k rozvoji poznávacích schopností a k normální funkci štítné žlázy. Mléko dále obsahuje vitamin B2, který přispívá ke správné funkci energetického metabolismu, vitamin C, který podporuje správnou funkci imunitního systému a vstřebávání železa. Navíc je obohaceno o prebiotické galagtooligosacharidy (GOS) a přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum), které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce.

Hipp 4 Junior Combiotik batolecí mléko není vhodné jako jediný zdroj výživy. 

Dávkování a způsob užití

Nejprve vyvařte kojeneckou láhev a savičku. Převařte kojeneckou vodu, nechejte zchladnout na požadovanou teplotu a nalijte potřebné množství do lahvičky. Poté přidejte přesné množství sušeného mléka dle návodu, uzavřete láhev a směs řádně protřepejte. Ověřte teplotu mléčné směsi jejím kápnutím na vnitřní stranu zápěstí, až poté podávejte dítěti. Nedopité množství mléka zlikvidujte, již znovu neohřívejte. K odměření prášku použijte přiloženou odměrku.

Upozornění

Kojení je nejvhodnější způsob výživy dítěte, protože mateřské mléko obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji.

Máte-li v úmyslu zanechat kojení, poraďte se s lékařem, porodní asistentkou či poradcem v oblasti kojení. Případný přechod zpět ke kojení je velmi obtížný – používání náhradního kojeneckého mléka může snížit vlastní produkci mateřského mléka. Při rozhodování o způsobu kojení je zapotřebí vzít v úvahu i finanční náklady a sociální důsledky vašeho rozhodnutí.

Náhradní výživu je nutné vždy připravovat, používat a uchovávat dle návodu na obalu výrobku, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte. Při zahájení zavedení příkrmů, které doplňují mléčnou stravu, je třeba pamatovat, že příkrmy musí být přizpůsobeny individuálním potřebám dítěte, musí být bezpečné a podávané dle doporučení. Jen tímto způsobem lze minimalizovat riziko negativního vlivu na zdraví dítěte.

Složení

Odtučněné mléko, rostlinné oleje (palmový olej, řepkový olej, slunečnicový olej), laktózu (z mléka), galaktooligosacharidy z laktózy (z mléka), citronan draselný, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, vápenaté soli kyseliny citrónové, síran hořečnatý, RYBÍ olej, L-askorbát sodný (vitamín C), síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, síran zinečnatý, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum), riboflavin (vitamín B2), retinyl acetát (vitamín A), jodičnan draselný, kyselina listová, D-biotin (vitamín D), cholekalciferol (vitamín D), kyanokobalamin (vitamín B12).

Podrobné informace k produktu HiPP Mléko 4 Junior Combiotik 500gDoprava zdarma na sLéky.cz