1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Hericium erinaceus s rakytníkovým olejem cps.30 1+1 zdarma

Hericium erinaceus s rakytníkovým olejem cps.30 1+1 zdarma
  • Hericium erinaceus s rakytníkovým olejem cps.30 1+1 zdarma

349 Kč
skladem > 10 +


1 + 1 zdarma


Hericium Erinaceus je velmi vzácná houba bohatá na polysacharidy a polypeptidy s vysokým obsahem vlákniny. Rakytníkový olej je nejvzácnější látkou z plodů rakytníku řešetlákového. Rakytník řešetlákový je vhodný na podporu obranyschopnosti organizmu.

Popis

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) je jedna z účinných hub s kulinářským využitím a patří mezi lahůdky Orientu. Korálovec lze v přírodě nalézt v Severní Americe, Evropě a Asii – zde se navíc i pěstuje. V Číně je známá teprve od minulého století a u nás se vyskytuje velmi vzácně.

Trávicí ústrojí hraje klíčovou úlohu při zpracování potravy v lidském těle. Současná civilizace vedle nesporných výhod, přináší pro zažívací ústrojí i některá negativa, ve svém důsledku představující ohrožení chronickými střevními záněty (např. ulcerózní kolitida), poruchami pasáže (zácpa-obstipace) a hemeroidy. Podpořit správné trávení a vyprazdňování může být umožněno kvalitními doplňky stravy s vysokým obsahem vlákniny.

Hericium erinaceus s rakytníkovým olejem obsahuje přírodní účinné látky:

  • Hericium erinaceus (korálovec ježatý) je velmi vzácná houba bohatá na polysacharidy a polypeptidy, má vysoký obsah vlákniny, kterou lidský organizmus dokáže využít na správné fungování zažívání a doplnění chybějících látek k běžné stravě.
  • Rakytník řešetlákový je přírodním zdrojem rakytníkového o­leje.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 kapsli 2× denně před jídlem po dobu 1–3 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

Složení

200 mg korálovec ježatý (Hericium erinaceus, 100% lyofilizovaný prášek) a 100% rakytníkový olej bez příměsí, želatina (obal kapsle)

Podrobné informace k produktu Hericium erinaceus s rakytníkovým olejem cps.30 1+1 zdarma


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz