1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Hedrin Once Spray Gel 100ml

Hedrin Once Spray Gel 100ml
215 Kč Sleva 3%
Původní cena
222 Kč
Ušetříte
-7 Kč / 3 %
skladem > 10 +Tekutý gel pro odstranění vší a jejich vajíček. Tento výrobek může použít celá rodina.

Popis

Hedrin Once Spray Gel odstraňuje vši i vajíčka. Tekutý gel ve spreji s mechanickým rozprašovačem. Rozprašovač umožňuje snadnou aplikaci. Gel funguje na principu udušení vší. Složka Penetrol mu pomáhá pronikat do vajíček vší a zahubit je. Gel lze používat dle potřeby, aniž by si na něj vši vytvořily odolnost.

Problém opakovaného zavšivení se vyskytuje zejména v dětských kolektivech. Ne všichni rodiče přistupují k řešení odvšivení zodpovědně nebo použijí takové metody či přípravky, které obsahují složky , na které si vši již vytvořily rezistenci.Princip účinku Hedrinu je založen na fyzikálním působení 4% dimethiconu. To je důvod, proč na Hedrin nevzniká rezistence. Pokud dojde po použití Hedrinu k opakovanému zavšivení, není důvod, že Hedrin nefunguje, ale došlo k reinfastaci od jiného dítěte. Opět použijte Hedrin. U Hedrinu nevzníká rezistence – odstranění vší a vajíček je založeno na fyzikálním principu. Je velice důležité pravidelně hlavy dětí kontrolovat.

Dávkování a způsob užití

Gel je určen pro dospělé a děti od 6 měsíců. Lze jej používat v období těhotenství i kojení. Je bezpečný i pro ty, jež trpí ekzémem, alergií.

Podrobné informace k produktu Hedrin Once Spray Gel 100ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz