1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Guareta čokoládový pudink v prášku 3ks

Guareta čokoládový pudink v prášku 3ks
  • Guareta čokoládový pudink v prášku 3ks

140 Kč
skladem 7 +Potravina určená pro zvláštní výživu. Náhrada jednoho jídla pro regulaci hmotnosti. Výrobek je součástí Dietních plánů Guareta.

Popis

Výživově kompletní nízkokalorický čokoládový pudink pro náhradu jednoho či více hlavních jídel během dne. Obsahuje vitamíny, minerální látky a stopové prvky.

Přípravek je vhodný pro obézní pacienty i pro obézní diabetiky 2. typu.

Dávkování a způsob užití

1 – 4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak.

1 – 2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci, zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování.

1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5–6MJ.

Příznaky a potíže

Obezita

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půl roce prodělaly mozkovou cévní příhodu.

Dietu nepodávat nemocným s intolerancí laktózy a s alergií na součásti mléka a osobám s poruchami příjmu a využití potravin.

Není určeno osobám mladším 18 let.

Složení

Průměrné výživové hodnoty v 1 porci 35 g / s 200 ml nízkotučného mléka:

  • kJ 554 / 886
  • kcal 132 / 211

Složení:
mléčná bílkovina, odtučněný kakaový prášek (14,3%), modifikovaný škrob, sojová bílkovina, inulin, sacharóza, sojový olej, stabilizátory: teriární fosforečnan sodný a octan vápenatý, maltodextrin, koncentrát minerálních látek, emulgátor: sojový a slunečnicový lecitin, sušené mléko, glukózový sirup, náhradní sladidlo: aspartam, sůl, aroma, vitamínový koncentrát, antioxidanty: L-ascorbylpalmitát, α-tokoferol.

Podrobné informace k produktu Guareta čokoládový pudink v prášku 3ks


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz