1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

GS Superky probiotika cps.30+10 ČR/SK

GS Superky probiotika cps.30+10 ČR/SK
196 Kč Sleva 18%
Původní cena
240 Kč
Ušetříte
-44 Kč / 18 %
skladem > 10 +Komplex laktobacilů a bifidobakteri­í, prebiotika inulinu a selenu, který podporuje činnost imunitního systému.

Popis

GS Superky Probiotika je doplněk stravy, který obsahuje 9 velmi odolných kmenů laktobacilů a bifidobakterií, prebiotickou vlákninu inulin a navíc je obohacený o selen.

Laktobacily a bifidobakterie jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry. Její složení může být narušeno např. vlivem užívání antibiotik, ale také změnou složení stravy, změnou prostředí apod. Selen je stopový prvek, který podporuje obranyschopnost organismu.

Bez cukru a lepku.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 2 kapsle denně. Dětem do 3 let smíchejte obsah kapsle smíchaný s nápojem nebo potravou (nápoj nebo pokrm nesmějí být teplé, pouze vlažné). Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Složení

Jedna kapsle obsahuje : 10,5×109 CFU* komplexu laktobacilů a bifidobakteri­í (Pediococcus acidolactici, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei ssp paracasei, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum), 10 mg inulinu, 20 μg selenu a pomocné látky stearan hořečnatý, oxid titaničitý, želatinu, kyselinu askorbovou.

* CFU - počet živých kolonií, množství odpovídá okamžiku výroby

Podrobné informace k produktu GS Superky probiotika cps.30+10 ČR/SKDoprava zdarma na sLéky.cz