1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

GS Superky Antibio 40 cps.10 ČR/SK

GS Superky Antibio 40 cps.10 ČR/SK
93 Kč
skladem > 10 +Komplex laktobacilů a bifidobakteri­í, navíc obohacený o inulin a selen, který podporuje imunitu.

Popis

GS Superky Antibio 40 je doplněk stravy, který obsahuje 9 velmi odolných kmenů laktobacilů a bifidobakterií, navíc obohacených o vlákninu inulin a selen.

Laktobacily a bifidobakterie jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry. Její složení může být narušeno např. vlivem užívání antibiotik, ale také změnou složení stravy, změnou prostředí apod. Selen je stopový prvek, který podporuje obranyschopnost organizmu. Přípravek se doporučuje užívat jako podpůrný prostředek v rámci užívání antibiotik i po jejím ukončení. 

Vhodný i pro děti, těhotné a kojící ženy i pro diabetiky.

Bez cukru a lepku.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 2× denně 1 kapsli. Děti do 14 let 1× denně 1 kapsli.

Dětem do 3 let podávejte obsah smíchaný s nápojem nebo potravou. Nápoj nebo pokrm nesmějí být teplé, pouze vlažné. Užití přípravku u malých dětí konzultujte s lékařem.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Složení

Jedna kapsle obsahuje : minimálně 20×109 CFU* komplexu laktobacilů a bifidobakteri­í (Pediococcus acidolactici, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei ssp paracasei, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum) a pomocné látky maltodextrin, stearan hořečnatý, polyfruktózu, želatinu, kyselinu askorbovou.

* CFU - počet živých kolonií, množství odpovídá okamžiku výroby

Podrobné informace k produktu GS Superky Antibio 40 cps.10 ČR/SKDoprava zdarma na sLéky.cz