1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

GS Ovultest 3v1 3 ks

GS Ovultest 3v1 3 ks
35 Kč
skladem > 10 +Jednorázový rychlý ovulační test, který umožňuje spolehlivě určit tzv. "plodné dny" a zvýšit tak pravděpodobnost otěhotnění.

Popis

GS Ovultest zjišťuje zvýšenou hladinu luteinizačního hormonu (LH), kterou lze zjistit v moči krátce před ovulací.

LH slouží u žen v plodném věku k vyvolání ovulace - uvolnění zralého vajíčka z vaječníku. K tomu dochází přibližně dva týdny před pravidelným menstruačním krvácením. V tomto okamžiku je nejvyšší pravděpodobnost otěhotnění po nechráněném pohlavním styku – tzv. plodné dny. Plodné dny tedy přesně signalizuje právě vysoká hladina luteinizačního hormonu. Test má standardní formu "proužku" do nádobky s močí a je určen výhradně pro jednorázové použití.

Dávkování a způsob užití

Test provádějte při běžné pokojové teplotě.

Odeberte moč do čisté suché nádobky. Ponořte testovací proužek do nádobky s močí tak, aby byl zkušební prostor plně ponořený, avšak ne nad vyznačenou maximální linii (MAX), jinak test neproběhne správným způsobem. Po 10 vteřinách vyjměte proužek z nádobky a položte ho na vodorovný, čistý, suchý a nenasákavý povrch (např. na vrchní část nádobky s močí). Výsledek odečtěte dle přiloženého návodu nejpozději do 10 minut. Použitý vzorek moči a testovací proužek poté zlikvidujte.

Upozornění

Test nebude fungovat správně v těhotenství, po menopauze nebo při užívání hormonální antikoncepce. Pokud užíváte léky, které mohou zkreslit výsledek (především  hormonální léky obsahující LH nebo hCG), tento test nepoužívejte.

Podrobné informace k produktu GS Ovultest 3v1 3 ks


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz