1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

GS Mamavit Prefolin+DHA tbl 30 + cps 30

GS Mamavit Prefolin+DHA tbl 30 + cps 30
374 Kč
skladem > 10 +GS Mamavit Prefolin+DHA je doplněk stravy s kompletní a vyváženou kombinací vitaminů, minerálů, DHA a EPA, který byl vyvinutý speciálně pro potřeby žen, které plánují těhotenství, jsou již těhotné nebo kojí.

Popis

Doplněk strav GS Mamavit Prefolin + DHA obsahuje kompletní a vyváženou kombinaci vitaminů, minerálů, DHA a EPA. Prefolin je čtyřsložkový komplex obsahující kyselinu listovou, vitamin C, vitamin E a jód, které jsou obzvláště důležité již v období před otěhotněním. Kyselina listová je důležitá pro správnou funkci reprodukčního systému ženy a fyziologický průběh těhotenství. Vitamin C a vitamin E jsou silné antioxidanty, které působí ve vzájemné součinnosti a napomáhají ochraně organismu před volnými radikály. Jód je prvek potřebný pro tvorbu hormonů štítné žlázy. DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaneová) patří do skupiny omega-3 nenasycených mastných kyselin, který je v našich podmínkách často nedostatečný. (Hlavním zdrojem těchto látek jsou zejména mořské ryby a řasy – optimálně 3× týdně). V těhotenství, zejména od druhé poloviny, a při kojení navíc potřeba omega-3 nenasycených mastných kyselin stoupá. Příjem DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji oči a mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem.

Nedoporučuje se současně s přípravkem GS Mamavit užívat jiné vitamínové přípravky!

Dávkování a způsob užití

V období před otěhotněním užívejte střídavě 1 kapsli a 1 tabletu obden vždy po jídle nebo během hlavního jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

V období těhotenství a kojení užívejte 1× denně 1 tabletu a 1 kapsli vždy po jídle nebo během hlavního jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

1 tableta obsahuje: kyselina listová 800 μg, vitamin C 120 mg, vitamin E 23,5 mg, jód 200 μg, beta-karoten 1 mg, vitamin B1 1,6 mg, vitamin B2 1,8 mg, vitamin B6 2,5 mg, vitamin B12 3,5 μg, vitamin D3 5 μg, biotin 150 μg,  niacin 20 mg, kyselina pantothenová 6 mg, vápník 162 mg,  fosfor 126 mg, železo 20 mg, zinek 10 mg, hořčík 150 mg, mangan 2 mg, měď 2 mg, chrom  25 μg, molybden 25 μg, selen 50 μg a dále pomocné látky: plnidlo (celulóza, sodná sůl karboxycelulózy), protispékavá látka (stearan hořečnatý, kyselina stearová), potahovací látka (hydroxypropylmethylcelulóza)

1 kapsle obsahuje:  DHA 220 mg, EPA 30 mg a dále pomocné látky: želatina, glycerol, čištěná voda, pektin.

Neobsahuje cukr, lepek a laktótu.

 

Podrobné informace k produktu GS Mamavit Prefolin+DHA tbl 30 + cps 30


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz