1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

GS Koenzym Q10 s Biotinem Plus cps 60 + 60 ZDARMA + dóza Vánoce 2019

GS Koenzym Q10 s Biotinem Plus cps 60 + 60 ZDARMA + dóza Vánoce 2019

Momentálně nedostupnéVánoční balení


Doplněk stravy obsahující 60 mg koenzymu Q10 s vysokou vstřebatelností, obohaceného o biotin pro normální energetický metabolismus, psychickou a nervovou činnost.

Limitované vánoční balení 60+60cps. s plechovou dózou zdarma.

Popis

GS Koenzym Q10 s Biotinem Plus je doplněk stravy, který v každé kapsli má 60 mg koenzymu Q10 s vysokou vstřebatelností a biotin, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální psychické a nervové činnosti.

Koenzym Q10 je nezbytnou součástí téměř každé buňky v lidském těle, ve velké koncentraci se vyskytuje v orgánech jako jsou srdce, plíce nebo játra. Má hlavní úlohu pro využití energie ve všech buňkách lidského těla. Během biochemických reakcí v buněčných mitochondriích se účastní procesu přenosu a získávání energie, která je pro život nezbytná.

Množství koenzymu Q10 v organizmu s přibývajícím věkem klesá, a proto je vhodné zvýšit jeho přísun pomocí vhodných doplňků stravy.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1 kapsli denně. Kapsli spolkněte vcelku a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy.

Složení

1 kapsle obsahuje 60 mg koenzymu Q10, 150 µg biotinu (300 % RVH*) a dále pomocné látky: sójový olej, želatinu, glycerol, čištěnou vodu, oxid křemičitý, barviva (oxid titaničitý, oxid železitý)

* RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

Bez obsahu cukru, laktózy a lepku.

Podrobné informace k produktu GS Koenzym Q10 s Biotinem Plus cps 60 + 60 ZDARMA + dóza Vánoce 2019Doprava zdarma na sLéky.cz