1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

GS Imunostim tbl 60

GS Imunostim tbl 60
265 Kč
skladem > 10 +


Doporučujeme


GS Imunostim je doplněk stravy, který obsahuje bakteriální lyzát a vitamin C na podporu správné funkce imunitního systému.

Popis

Doplněk stravy GS Imunostim obsahuje bakteriální lyzáty a vitamin C, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému. Zvýšená spotřeba vitaminu C nastává při vyšším zatížení organismu nepříznivými vlivy okolí, v období zvýšené zátěže, při stresu, zvýšené tělesné námaze. Bakteriální lyzáty se získávají z bakterií, které patří mezi časté původce infekcí horních cest dýchacích. Jedná se o neškodné částečky, které samy nemohou nemoc vyvolat. Ale zachovávají si určité znaky, které jsou pro původní mikroorganismy specifické. Pastilky mají příjemnou mentolovou chuť.

Dávkování a způsob užití

3× denně jednu tabletu nechat rozpustit v ústech.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Složení

1 tableta obsahuje: 50 mg bakteriálního lyzátu (Klebsiella pneumoniae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes), 30 mg vitamínu C a dále pomocné látky: dextrózu, plnidla (uhličitan vápenatý, xanthan, škrobový sirup), protispékavé látky (mastek, acetylovaný monoglycerid, stearan hořečnatý, polyethylenglykol), kyselinu (kyselina jablečná), aroma (mátová silice).

Neobsahuje lepeku a laktózu.

Podrobné informace k produktu GS Imunostim tbl 60


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz