1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

GS Eladen Premium cps 60 + 30 ZDARMA

GS Eladen Premium cps 60 + 30 ZDARMA
467 Kč
skladem > 10 +


Vánoční balení


Doplněk stravy obsahující vysoké množství methioninu, extrakt z přesličky, vitamíny a minerály a vysoce kvalitní, za studena lisovaný olej ze světlice barvířské pro podporu krásných, zdravých vlasů, nehtů a hebké pokožky.

Popis

Doplněk stravy GS Eladen Premium obsahuje kombinaci extra vysokého množství methioninu, extraktu z přesličky, za studena lisovaného oleje ze světlice barvířské, biotinu a dalších vitaminů a minerálů pro viditelný výsledek. Vitamin A a biotin přispívají k udržení dobrého stavu pokožky, biotin je navíc důležitý i pro dobrý stav nehtů. Vitamíny skupiny B (kyselina pantothenová, thiamin, riboflavin, pyridoxin) jsou potřebné pro látkovou výměnu všech buněk lidského těla, včetně pleti, vlasových kořínků i nehtového lůžka. Zinek je velice důležitý minerál, který je nezbytný pro správnou činnost pleti a příznivě ovlivňuje stav vlasů a nehtů. Měď se podílí na tvorbě kožního pigmentu melaninu. Přispívá tedy k udržení normální barvy vlasů. Příznivý účinek lze očekávat přibližně po 3 měsících užívání. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.

 

Dávkování a způsob užití

1 kapsle denně, nejlépe během jídla a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 12 let.

Příznaky a potíže

Ochablá pleť - zpevnění pletiPoškozené a slabé vlasyVráskyVypadávání vlasů

Složení

Jedna kapsle obsahuje olej ze světlice barvířské 470 mg, L-methionin 300 mg, extrakt z přesličky (7 % křemíku) 50 mg, biotin 300 μg, kyselinu pantothenovou 10 mg, vitamin B6 (pyridoxin) 1 mg, vitamin A (retinol) 400 μg, zinek 3 mg, měď 0,5 mg, vitamin B2 (riboflavin) 1 mg, vitamin B1 (thiamin) 1 mg. Dále pomocné látky: želatinu, glycerol, čištěnou vodu, sójový lecitin, včelí vosk, oxid železitý.

Neobsahuje cukr, lepek a laktózu.

Podrobné informace k produktu GS Eladen Premium cps 60 + 30 ZDARMA


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz