1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

GS Dormian Rapid cps 20

GS Dormian Rapid cps 20
120 Kč
skladem > 10 +Doplněk stravy s extra rychlým nástupem účinku, který obsahuje jedinečnou kombinaci extraktů z léčivých rostlin, která napomáhá celkovému zklidnění, usnadňuje usínání a zlepšuje kvalitu spánku.

Popis

GS Dormian Rapid je doplněk stravy s obsahem extraktu z kozlíku, chmele, meduňky a mučenky pro řešení problémů s usínáním a nespavostí. Tato vyvážená kombinace navozuje rychlejší a příjemnější usínání, zlepšuje kvalitu spánku, snižuje probouzení během noci a napomáhá celkovému zklidnění a relaxaci. Kapsle GS Dormian Rapid se po spolknutí velmi rychle rozpadají a zajišťují uvolnění účinných látek do 4 minut.

Dávkování a způsob užití

Užívejte dle potřeby 1 kapsli před spaním. Při prvním užití se doporučuje užít tabletu večer ½ hodiny před spaním. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Příznaky a potíže

Nespavost

Složení

Jedna kapsle obsahuje 500 mg kozlíku lékařského (odpovídá 100 mg extraktu z kořene), 50 mg meduňky lékařské (extrakt z natě), 25 mg chmele otáčivého (extrakt z šištic), 25 mg mučenky pletní (extrakt z natě) a dále pomocné látky: želatinu, glycerol, rýžovou mouku, mastek, křemičitan vápenatý, stearan hořečnatý, oxid titaničitý. 

Neobsahuje cukr, laktózu a lepek.

Podrobné informace k produktu GS Dormian Rapid cps 20


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz