1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

GS Condro Diamant tbl 120

GS Condro Diamant tbl 120
  • GS Condro Diamant tbl 120
  • GS Condro Diamant tbl 120

548 Kč
skladem > 10 +Extrémně silné složení pro péči o kloubní chrupavky, okolí kloubu, kloubní pouzdra, vazy a šlachy.

Popis

Glukosamin sulfát je tělu vlastní látka, která přirozeně zajišťuje pružnost a zároveň výživu kloubní chrupavky a je také základní součástí kloubního mazu. Doplněk stravy GS Condro Diamant obsahuje v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu a speciální komplex Diamant Fortescin®, což je komplex účinné látky aescinu v denní dávce 40 mg a vitaminu C. Aescin přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Přípravek je vhodný pro aktivní i rekreační sportovce, starší osoby a pro lidi zatěžující klouby.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1× denně 2 tablety nebo 2 × denně 1 tabletu, s jídlem nebo po jídle. Tabletu spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. V případě potřeby můžete tablety drtit i půlit.

Přípravek se doporučuje užívat dlouhodobě, minimálně 2 měsíce. Kúru je vhodné během roku 2–3 x zopakovat. Tablety můžete užívat i trvale, zejména pokud jsou vaše klouby silně namáhány. Dětem od 12 let podávejte 1 tabletu denně.

Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.

Příznaky a potíže

Klouby TOP10

Složení

1 tableta obsahuje: 1061,3 mg krystalický glukosamin sulfát 2KCl (odpovídá 800 mg čistému glukosamin sulfátu Clini-Q®), 20 mg aescin, 6 mg vitamin C, celulóza, sodná sůl kroskarmelózy, stearan hořečnatý, kyselina stearová, oxid křemičitý, hydroxypropylmethylcelulóza, talek, barvivo (E 171, E 133).

Bez obsahu cukru, lepku a laktózy.

Podrobné informace k produktu GS Condro Diamant tbl 120


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz