1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Glenmark Magnesium B-komplex tbl 100 + 20 ZDARMA Vánoce 2019

Glenmark Magnesium B-komplex tbl 100 + 20 ZDARMA Vánoce 2019

Momentálně nedostupnéDárková balení

Vánoční balení


Doplněk stravy, který díky svému komplexnímu a vyváženému složení , vhodným způsobem doplňuje běžnou stravu a přispívá tak k udržení normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti.

Nyní ve vánočním balení 100+20tbl.

Popis

Glenmark Magnesium B-komplex je doplněk stravy, který obsahuje vyvážený komplex hořčíku, vitaminu B1, B6 a B12. 

Hořčík je nepostradatelný pro normální svalovou činnost včetně srdečního svalu, přispívá k zachování normálních psychických funkcí, snižuje míru únavy a vyčerpání a přispívá k udržení zdravých kostí a zubů.

Vitaminy skupiny B obecně přispívají ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky a rovněž ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy.

Vitamin B1 (Thiamin) má pozitivní vliv ke správné funkci srdce, vitamin B6 (pyridoxin) navíc přispívá k normální činnosti imunitního systému, vitamin B12 má vliv na tvorbu červených krvinek, dělení buněk a energetický metabolismus.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 2 × denně 1 tabletu. Tabletu spolkněte celou a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Příznaky a potíže

Nervová a svalová soustava

Složení

Dvě tablety obsahují :

hořčík 375 mg (100 % RHP*), vitamin B1 (thiamin) 1,1 mg  (100 % RHP*), vitamin B6 (pyridoxin) 1,4 mg  (100 % RHP*), vitamin B12 (kyanokobalamin) 2,5 µg (100 % RHP*) a dále pomocné látky: kukuřičný škrob, mikrokrystalickou celulózu, želatinu, stearan hořrčnatý, talek, polyvinylpyrrolidon, sodnou sůl karboxymethyl škrobu, polyetylenglykol, stearin, hydroxypropylmetylcelulózu, oxid titaničitý.

Podrobné informace k produktu Glenmark Magnesium B-komplex tbl 100 + 20 ZDARMA Vánoce 2019Doprava zdarma na sLéky.cz