1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Ginexid vaginální výplach 3 x 100 ml

Ginexid vaginální výplach 3 x 100 ml
  • Ginexid vaginální výplach 3 x 100 ml

257 Kč Sleva 10%
Původní cena
284 Kč
Ušetříte
-27 Kč / 10 %
skladem > 10 +Vaginální výplach GINEXID snižuje svědění, pálení, bolest a podráždění při infekcích a zánětech pochvy a zevního genitálu (vulvovaginitis).

Popis

Vaginální výplach GINEXID®, založený na složkách přírodního původu, které respektují křehkou fyziologii sliznice, pomáhá udržovat správnou rovnováhu poševní bakteriální flóry.

Dávkování a způsob užití

Jeden výplach denně (ráno). Raději 1–2 výplachy týdně. Před použitím prostředku si pečlivě umyjte ruce. Každá lahvička obsahuje dávku již připravenou pro jeden výplach. Otáčejte horní částí uzávěru motýlovitého tvaru dokud se neodlomí, a na vrchní část lahvičky tlakem nasaďte kanylu. Následně kanylu zaveďte do pochvy a stiskněte lahvičku, která by měla být nejlépe dnem vzhůru. Postupně vytlačte veškerý roztok do pochvy.

Po skončení výplachu jemně osušte zevní partie, a to bez oplachování. Poševní výplach lze provádět v různých pozicích: při sedu na bidetu nebo na WC, vestoje ve vaně nebo ve sprše, s jednou nohou opřenou o okraj. Lahvičku a kanylu po použití znovu nepoužívejte a zlikvidujte je.

Složení

Voda, destilovaná růžová voda, destilovaná heřmánková voda, destilovaná vilínová voda, chlorhexidin diglukonát, levandulová esence, kyselina mléčná, kokamidopropyl betain, butyl (26) OE (26) OP, hydrogenovaný ricinový olej (40) OE

Podrobné informace k produktu Ginexid vaginální výplach 3 x 100 ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz