search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

Gerimax Plus 60 tablet

Gerimax Plus 60 tablet

Energie na každý den - výživový doplněk stravy s kombinací ženšenu, vitaminů a minerálních látek. Přispívá ke snížení únavy, vitalitě a duševní kondici, přirozené obranyschopnosti organismu. S vysokým obsahem hořčíku a vitaminů skupiny B.

227 Kč Sleva 25%
Původní cena
302 Kč
Ušetříte
-75 Kč / 25 %
skladem > 10 +Popis

Gerimax PLUS v sobě spojuje sílu extraktu ze ženšenu se silou vitaminů a minerálů. Byl vyvinut speciálně pro osoby, které jsou aktivní každý den, chtějí mít vyvážený pracovní a rodinný život. Je doporučován při dlouhodobé, nadměrné psychické a fyzické námaze, při intensivní práci a při stresu. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Unikátní složení přípravku bylo vyvinuto skandinávskými odborníky.

 

Kvalitní, standardizovaný extrakt z kořene ženšenu GGE® Gerimax. Ženšen, známý také jako „kořen života“, přispívá ke snížení únavy a den po dni k navrácení energie, podporuje fyzickou a duševní kondici a přirozenou obranyschopnost organismu. Tento přírodní posilující přípravek je v Asii známý již více než 1000 let. Extrakt ze ženšenu GGE® Gerimax je získáván z 3-5letých kořenů ženšenu, sbíraných ručně v horských oblastech Číny. Jeho působení bylo důkladně probádané a doložené.

Dále obsahuje sadu vitaminů a minerálů, mj. vysokou dávku hořčíku, niacin a vitaminy B6 a B12, které přispívají ke snížení pocitu únavy.

Dávkování a způsob užití

1 tableta denně společně s jídlem, nebo po jídle.

Pouze pro dospělé.

Podrobné informace k produktu Gerimax Plus 60 tabletDoprava zdarma na sLéky.cz