1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Fytofontana Stem Cells Pure Eye 125 ml

Fytofontana Stem Cells Pure Eye 125 ml
 • Fytofontana Stem Cells Pure Eye 125 ml
 • Fytofontana Stem Cells Pure Eye 125 ml

268 Kč Sleva 3%
Původní cena
277 Kč
Ušetříte
-9 Kč / 3 %
skladem 3 +Dvoufázový odličovač očních partií s kmenovými buňkami

Popis

Protože je pokožka očního okolí velmi jemná a citlivá, první známky stárnutí se projevují právě v této oblasti. Jemná a citlivá pokožka očního okolí si vyžaduje speciální péči. Fytofontana Stem Cells Pure Eye odličovač očních partií na dokonalé odlíčení obsahuje dvě fáze. Díky inovativní formuli jemně a účinně čistí kontury očního okolí a vzácnými účinnými látkami jí ošetřuje a obnovuje. Přípravek neobsahuje alkohol ani mýdlo. Odstraňuje zbytky make-upu aniž by oční okolí nadměrně vysušoval.

Protože se na pokožce očního okolí velmi brzy začínají tvořit vrásky, je potřeba klást velký důraz na jemné a účinné odlíčení očního okolí. Tím se zabrání vytváření nových vrásek a ztrátě pružnosti pokožky. Na zmírnění mimických vrásek, které se vytvářejí neustálým pohybem očí, jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek očního okolí.


Účinné látky:


TrioStem3 Complex

 •  Hlavní účinná látka séra, obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek jako je humánní aktivátor kmenových buněk, kmenové buňky pomerančovníku hořkého a rostlinný výtažek kmenových buněk ze švýcarského jablka. Tento komplex aktivací kmenových buněk výrazně pozitivně ovlivňuje a obnovuje pokožku tváře.

Peptidy:

 • Acetyl-hexapeptid a heptapeptid se aktivně podílí na zmírnění svalových kontrakcí.
 • Pentapeptid, který se také podílí na redukci mimických vrásek.

Účinné látky upravují strukturu pokožky očního okolí a podporují vyplnění vrásek:

 • Tripeptid-10 Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica fermentovaný extrakt – zlepšují strukturu kolagenových vláken a podporují jejich produkci. Kombinace hydrolyzovaného pšeničného a hydrolyzovaného sójového proteinu působením na kolagen produkující fibroblasty, upravuje nedostatek kolagenu.
 • Kyselina hyalurónová v lipozomové formě – váže vodu a proto sehrává důležitou úlohu v udržování přirozené vlhkosti a zachování zdravé pokožky, zvyšuje vláčnost a dodává objem pokožce. Přípravek obsahuje kyselinu hyaluronovou z čistých zdrojů, která se získává biotechnologickou cestou. Pronikání do hlubších vrstev pokožky zabezpečují specifické lipozomy.

Účinné látky, které ošetřují pokožku a neutralizují vnější vlivy prostředí:

 • Biotechnologický tripeptid – posiluje přirozený obranný mechanismus pokožky, zachováním rovnováhy zdravé pokožky. Aplikace peptidů s antimikrobiálním účinkem přispívá k přirozené ochraně vůči mikrobiálním infekcím, které zabraňují rychlému rozšiřování mikrobů a funguje jako chemická bariéra.

Výtažky z léčivých rostlin:

 • Pupečník asijský (Centella Asiatica) – antimikrobiální, protizánětlivé a hydratační účinky.
 • Koňský kaštan (Aesculus Hippocastanum) – upravuje zásobení buněk kyslíkem a obnovuje jejich látkovou výměnu.
 • Vilín virginský (Hamamelis Virginiana) – upravuje krevní oběh a má osvěžující účinky.
 • Chmel otáčivý (Humulus Lupulus) – podporuje obnovu pokožky a má antimikrobiální účinky.
 • Citrónovník (Citrus Limon), Rozmarýn lékařský (Rosmarinus Officinalis) a Šalvěj lékařská (Salvia Officinalis) – mají antioxidační vlastnosti.

Ostatní složky:

 • DMAE – napomáhá regeneraci buněk.

Dávkování a způsob užití

Dvoufázový odličovač očních partií je složen z dvou roztokových fází, které je potřebné před každým použitím důkladně protřepat, aby se smíchaly. Pomocí vatového tampónu naneste roztok na oční okolí a jemným pohybem si důkladně odličte oční okolí. Přípravek používejte dvakrát denně ráno a večer.

Příznaky a potíže

Čištění a odličování pleti Kruhy pod očima a oteklé oči Ochablá pleť - zpevnění pleti Vrásky

Podrobné informace k produktu Fytofontana Stem Cells Pure Eye 125 ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz