1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Fytofontana Stem Cells Pigment Serum 30 ml

Fytofontana Stem Cells Pigment Serum 30 ml
  • Fytofontana Stem Cells Pigment Serum 30 ml

856 Kč Sleva 3%
Původní cena
885 Kč
Ušetříte
-29 Kč / 3 %
skladem 1 +Sérum s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace

Popis

Přípravek cíleně a velmi šetrně působí na poruchy pigmentace a na celkovou obnovu pokožky.

Účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti a podporuje zmírnění vrásek. Pro zesvětlení pokožky se doporučuje aplikovat na celou tvář a krk. Pro řešení lokálních pigmentových skvrn, se aplikuje pouze lokálně. Přidaná kombinace výtažku rostliny Punarnava (Boerhavia diffusa) a biotechnologického oligopeptidu-34 má několikanásobný synergický bělící účinek díky několika biochemickým procesům.

Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek.


Účinné látky:


TrioStem3 Complex

  • Hlavní účinná látka séra, obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek jako je humánní aktivátor kmenových buněk, kmenové buňky pomerančovníku hořkého a rostlinný výtažek kmenových buněk ze švýcarského jablka. Tento komplex aktivací kmenových buněk výrazně pozitivně ovlivňuje a obnovuje pokožku tváře.

Kombinace účinných látek na depigmentaci:

  • Oligopeptid-34 – biotechnologická účinná látka na zesvětlení pigmentů, která zabraňuje aktivitě tyrosinázy a tak zabraňuje možnosti vzniku pigmentových látek. In vitro studie prokázaly, že oligopeptide-34 disponuje intenzivním zesvětlujícím účinkem stejně jako další účinné látky používané v kosmetice, např. vitamin C, arbutin. Studie morfologie melanocytových buněk prokázaly, že v buňkách ošetřených touto účinnou látkou se velikost melanozomů, které zadržují melanin, významně snižuje. In vitro studie prokázaly, že účinná látka blokuje PAR2 receptor, čímž zabraňuje melanozomům, obsahující melanin, přechod k epitelovým buňkám.
  • Výtažek Boerhavia diffusa (Punarnava) – rostlina pocházející z Himalájí je bohatá na účinnou látku boeravinon na zesvětlení pigmentů. In vitro studie prokázaly, že po 9 dnech se o 55 % snížila aktivita enzymu tyrosináza, který je potřebný pro produkci melaninu. Účinek je klinicky prokázán. Výzkumy provedené na dobrovolnících dokazují značné zmírnění pigmentace. Po 56 dnech používání 2× denně se oblast pigmentace pokožky, která vznikla následkem slunečního záření a stárnutím, snížila o 28 %.

Peptidy proti vráskám:

  • Acetyl-hexapeptid a heptapeptid se aktivně podílí na zmírnění svalových kontrakcí.
  • Pentapeptid, který se také podílí na redukci mimických vrásek.

Další účinné látky zaměřené na doplnění a ochranu kolagenu:

  • Tripeptid-10 Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica fermentovaný extrakt – zlepšují strukturu kolagenových vláken a podporují jejich produkci.
  • Kyselina hyaluronová v lipozomové formě – váže vodu a proto sehrává důležitou úlohu v udržování přirozené vlhkosti a zachování zdravé pokožky, zvyšuje vláčnost a dodává objem pokožce. Obsažená kyselina hyaluronová je z čistých zdrojů získaná biotechnologickou cestou.
  • DMAE – napomáhá regeneraci buněk.

Dávkování a způsob užití

Přípravek se používá na zesvětlení pokožky celé tváře nebo cíleně jen na zmírnění pigmentových skvrn.

Pro dosažení viditelných výsledků používejte po dobu alespoň 60 dní ráno a večer.

Příznaky a potíže

Ochablá pleť - zpevnění pleti Pigmentace kůže Vrásky

Podrobné informace k produktu Fytofontana Stem Cells Pigment Serum 30 ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz