1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Fytofontana Stem Cells Hyaluron 30 ml

Fytofontana Stem Cells Hyaluron 30 ml
  • Fytofontana Stem Cells Hyaluron 30 ml

800 Kč Sleva 3%
Původní cena
827 Kč
Ušetříte
-27 Kč / 3 %
skladem 1 +Emulze s kmenovými buňkami s kyselinou hyaluronovou

Popis

Přípravek svými výjimečnými účinnými látkami a přidanou kyselinou hyaluronovou účinně vyplňuje vrásky, chrání pokožku před vysušením a dodává jí hebkost a jemnost.

Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou.


Účinné látky:


TrioStem3 Complex

  • Hlavní účinná látka séra, obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek jako je humánní aktivátor kmenových buněk, kmenové buňky pomerančovníku hořkého a rostlinný výtažek kmenových buněk ze švýcarského jablka. Tento komplex aktivací kmenových buněk výrazně pozitivně ovlivňuje a obnovuje pokožku tváře.

Doplnění kyseliny hyaluronové a ochrana úrovně kolagenu:

  • Přidaná kyselina hyaluronová – váže vodu a proto sehrává důležitou úlohu v udržování přirozené vlhkosti a zachování zdravé pokožky, zvyšuje vláčnost a dodává objem a pevnost pokožce. Obsažená kyselina hyaluronová je z čistých zdrojů získaná biotechnologickou cestou.
  • Biotechnologický exopolysacharid – povzbuzuje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pokožce. Je studiemi prokázané, že při pravidelném používání (2× denně) se hloubka vrásek snižuje o 70 % a jejich plnost se snižuje o 93,5 %. Studie také prokázaly, že dochází ke zvýšení produkce kyseliny hyaluronové o 66 %.
  • Tripeptid-10 Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica fermentovaný extrakt – zlepšují strukturu kolagenových vláken a podporují jejich produkci.

Peptidy:

  • Acetyl-hexapeptid a heptapeptid se aktivně podílí na zmírnění svalových kontrakcí.
  • Pentapeptid, který se také podílí na redukci mimických vrásek

Dávkování a způsob užití

Přípravek je vhodný pro ženy i muže. Aplikujte krouživou masáží na čistou a suchou pokožku. Pro dosažení viditelných výsledků používejte alespoň 30 dní dvakrát denně (ráno a večer), následně jedenkrát denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Příznaky a potíže

Ochablá pleť - zpevnění pleti Vrásky

Podrobné informace k produktu Fytofontana Stem Cells Hyaluron 30 ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz