1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Fytofontana Stem Cells EyeContour 15ml

Fytofontana Stem Cells EyeContour 15ml
  • Fytofontana Stem Cells EyeContour 15ml

534 Kč Sleva 3%
Původní cena
551 Kč
Ušetříte
-17 Kč / 3 %
skladem 4 +Omlazující sérum s kmenovými buňkami na oční okolí

Popis

Toto sérum bylo vyvinuto speciálně na ošetření jemného a citlivého okolí očí. Obsahuje jedinečnou kombinaci pečlivě vybraných účinných látek, která zmírňuje vrásky okolo očí, zvyšuje pružnost pokožky a doplňuje ji o látky potřebné k neustálé obnově pokožky. Používáním přípravku se jemné kontury a vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka očního okolí se stává pevnou, zářivou a omlazenou.

Na zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt vrásek očního okolí. Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné za strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky.


Účinné látky:


TrioStem3 Complex

  • Hlavní účinná látka séra, obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek jako je humánní aktivátor kmenových buněk, kmenové buňky pomerančovníku hořkého a rostlinný výtažek kmenových buněk ze švýcarského jablka. Tento komplex aktivací kmenových buněk výrazně pozitivně ovlivňuje a obnovuje pokožku tváře.

Peptidy:

  • Acetyl-hexapeptid a heptapeptid se aktivně podílí na zmírnění svalových kontrakcí.
  • Pentapeptid, který se také podílí na redukci mimických vrásek.

Účinné látky upravující strukturu pokožky očního okolí a podporují vyplnění vrásek:

  • Tripeptid-10 Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica fermentovaný extrakt – zlepšují strukturu kolagenových vláken a podporují jejich produkci.
  • Kyselina hyaluronová – váže vodu a proto sehrává důležitou úlohu v udržování přirozené vlhkosti a zachování zdravé pokožky, zvyšuje vláčnost a dodává objem pokožce. Obsažená kyselina hyaluronová je z čistých zdrojů získaná biotechnologickou cestou.
  • Vitamíny vyživující a hydratující citlivou pokožku očního okolí
  • DMAE – napomáhá regeneraci buněk.

Dávkování a způsob užití

Přípravek je vhodný pro ženy i muže. Krouživou masáží aplikujte na čistou a suchou pokožku. Pro dosažení viditelných výsledků nanášejte sérum na jemné kontury a vrásky alespoň 60 dní dvakrát denně (ráno a večer), následně jedenkrát denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Příznaky a potíže

Kruhy pod očima a oteklé oči Ochablá pleť - zpevnění pleti Vrásky

Podrobné informace k produktu Fytofontana Stem Cells EyeContour 15ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz