1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Fytofontana Aurecon dry spray 50ml

Fytofontana Aurecon dry spray 50ml
155 Kč Sleva 3%
Původní cena
160 Kč
Ušetříte
-5 Kč / 3 %
skladem > 10 +Spray určený na odstranění vody z ucha.

Popis

Ušní sprej Aurecon Dry spray je určený na odstranění vody v uchu a dočištění ucha při jakémkoliv styku s vodou. Přípravek je obohacený o výtažek z netřesku střešního a aloe vera.

Denaturovaný líh, který se nachází v přípravku, urychluje vypařování vody z ucha a tím napomáhá vysušení vnějšího zvukovodu. Denaturovaný líh během několika minut odstraní přebytečnou vlhkost, a proto představuje účinnou pomoc při předcházení různým ušním problémům.

Aurecon Dry spray je obohacený výtažkem z netřesku střešního a z aloe vera, které jsou dobře známé v lidovém léčitelství.

  • Netřesk střešní (Sempervivum tectorum L.) byl v lidovém léčitelství nenahraditelným prostředkem při léčbě bolesti ucha. Netřesk obsahuje flavonoidy, třísloviny, fenylkarbonové kyseliny a jiné účinné látky, které zmírňují zánětlivé procesy a zároveň svými antioxidačními účinky napomáhají zabránit tvorbě škodlivých volných radikálů.
  • Výtažek z aloe vera (Aloe barbadensis) obsahuje také biologicky aktivní a hodnotné účinné látky jako jsou saponiny, rostlinné kyseliny, antrachinony a vitamíny. Díky nim dochází k zmírňování zánětlivých procesů, ke zklidnění, tlumení bolesti a regeneraci tkaniva, čímž se zvyšují unikátní vlastnosti výrobku Aurecon dry spray.

Dávkování a způsob užití

Aplikujte Aurecon dry spray po jakémkoli styku s vodou.

Přiložte trysku Aurecon Dry ušního spreje k vnějšímu zvukovodu a stlačením pumpy vstříkněte 1 – 2× do každého ucha. V případě potřeby postup zopakujte. Po použití trysku opláchněte vlažnou vodou. Trysku si nedávejte příliš hluboko do ucha, abyste si neporanili ucho.

Nevhodné pro děti od 3 let.

Upozornění

Aurecon Dry Spray ušní sprej by se neměl používat při zánětech ucha, bolestí uší, perforaci bubínku a dalších zdravotních problémech s uchem.

Složení

Glycerin, denaturovaný líh, extrakt z netřesku střešního a výtažek z aloe vera.

Podrobné informace k produktu Fytofontana Aurecon dry spray 50ml


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz