1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Fultium D3 800IU cps.mol.90

Fultium D3 800IU cps.mol.90
129 Kč
skladem > 10 +Vitamin D3 reguluje vstřebávání a metabolismus vápníku a také ukládání vápníku do kostní tkáně.

Popis

Fultium D3 800 IU obsahuje vitamin D3, který reguluje vstřebávání a metabolismus vápníku a také zabudování vápníku do kostní hmoty. Léčivý přípravek se používá k prevenci nedostatku vitaminu D3 u dospělých, u starších osob a u dospívajících (ve věku od 12 let) se zřejmým rizikem nedostatku vitaminu D3. Lékař může předepsat tento přípravek k podpůrné léčbě osteoporózy u dospělých a starších osob.

 

Určeno pro dospělé a děti od 12 let.

Dávkování a způsob užití

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. 

Dávka má být stanovena individuálně vaším lékařem na základě nutného doplnění vitaminu D, tělesné hmotnosti pacienta a podle národních doporučených léčebných postupů.

Prevence nedostatku vitaminu D u dospělých, starších a dospívajících (ve věku od 12 let): Doporučená dávka je jedna tobolka denně, pokud lékař nedoporučí jinak.

Podpůrná léčba osteoporózy u dospělých a starších osob: Vždy prosím dodržujte pokyny od vašeho lékaře ohledně dávkování a trvání léčby.

Nestanoví-li lékař jinak, dávka přípravku je 1 tobolka denně.

 

Bez porady s lékařem neužívejte tento přípravek déle než 4 týdny.

Příznaky a potíže

Imunita (obranyschopnost)

Složení

1 tobolka obsahuje: colecalciferolum 800 IU, což odpovídá 20 mikrogramům vitaminu D3. Čištěný kukuřičný olej, Butylhydroxytoluen (BHT) (E 321), Glycerol (E 422), Čištěná voda, Brilantní modř FCF (E 133), Želatina (E 441).

Podrobné informace k produktu Fultium D3 800IU cps.mol.90Doprava zdarma na sLéky.cz