1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

FS Eye Care gift sets (EyeContour+EyeBag+Pure Eye)

FS Eye Care gift sets (EyeContour+EyeBag+Pure Eye)
  • FS Eye Care gift sets (EyeContour+EyeBag+Pure Eye)
  • FS Eye Care gift sets (EyeContour+EyeBag+Pure Eye)
  • FS Eye Care gift sets (EyeContour+EyeBag+Pure Eye)

Momentálně nedostupnéAkce

Výprodej

Vánoční balení


Kosmetický balíček FS Eye Care gift sets (2+1), který obsahuje FS EyeContour sérum s kmenovými buňkami na oční okolí + EyeBag sérum s kmenovými buňkami proti očním váčkům a Pure Eye dvoufázový odličovač očních partií s kmen. buňkami je jako dárek ZDARMA.

Popis

Kosmetický balíček FS Eye Care gift sets obsahuje

  • FS EyeContour sérum s kmenovými buňkami na oční okolí
  • FS EyeBag sérum s kmenovými buňkami proti očním váčkům
  • FS Pure Eye dvoufázový odličovač očních partií s kmenovými buňkami jako dárek

Omlazující sérum s kmenovými buňkami na oční okolí

Toto sérum bylo vyvinuto speciálně na ošetření jemného a citlivého okolí očí. Obsahuje jedinečnou kombinaci pečlivě vybraných účinných látek, která zmírňuje vrásky okolo očí, zvyšuje pružnost pokožky a doplňuje ji o látky potřebné k neustálé obnově pokožky.

Používáním přípravku se jemné kontury a vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka očního okolí se stává pevnou, zářivou a omlazenou.

Sérum s kmenovými buňkami proti očním váčkům

Sérum obsahuje výjimečnou kombinaci účinných látek, která napomáhá stahování váčků pod očima. Vzhled oteklých váčků naplněných vodou a tukem se viditelně redukuje. Kmenové buňky při kontaktu s buňkami pokožky, po doplnění vhodných peptidů, postupně obnovují pokožku a vyvolávají její rychlejší regeneraci. Mimické vrásky se redukují, pokožka se stává vypnutou, pružnou a vitální.

Sérum je kromě účinných látek z kmenových buněk doplněno i o tetrapeptid s antiedematickým účinkem, který redukuje otok očních víček. Klinické testy prokázaly zmírnění otoků očního okolí už po několika týdnech používání přípravku.

Dvoufázový odličovač očních partií s kmenovými buňkami ZDARMA

Fytofontana Stem Cells Pure Eye odličovač očních partií na dokonalé odlíčení obsahuje dvě fáze. Díky inovativní formuli jemně a účinně čistí kontury očního okolí a vzácnými účinnými látkami jí ošetřuje a obnovuje. Přípravek neobsahuje alkohol ani mýdlo. Odstraňuje zbytky make-upu aniž by oční okolí nadměrně vysušoval.

Dávkování a způsob užití

Dvoufázový odličovač očních partií je složen z dvou roztokových fází, které je potřebné před každým použitím důkladně protřepat, aby se smíchaly. Pomocí vatového tampónu naneste roztok na oční okolí a jemným pohybem si důkladně odličte oční okolí. Přípravek používejte dvakrát denně ráno a večer.

Krouživou masáží aplikujte séra na čistou a suchou pokožku. Pro dosažení viditelných výsledků nanášejte sérum na jemné kontury a vrásky alespoň 60 dní dvakrát denně (ráno a večer), následně jedenkrát denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Příznaky a potíže

Suchá pokožkaVrásky

Podrobné informace k produktu FS Eye Care gift sets (EyeContour+EyeBag+Pure Eye)


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz