search
1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR

FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)

FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)
  • FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)
  • FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)
  • FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)

Kosmetický balíček FS complete gift set, který obsahuje Fytofontana Stem cells Botu serum s kmenovými buňkami, FS Collagen emulze s kmenovými buňkami a FS EyeBAg sérum proti očním váčkům, který obdržíte jako Dárek ZDARMA!

Momentálně nedostupnéAkční nabídkaVýprodejVánoční dárková balení

Popis

Fytofontana Stem cells Botu serum 30ml

Přípravek bohatý na účinné látky proti mimickým vráskám se doporučuje používat k ošetření vrásek především v oblasti čela, kořenu nosu, mezi obočím a v okolí úst. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám.

FS Collagen emulze 30ml

Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou.

Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné za strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek.

FS EyeBAg sérum proti očním váčkům 15ml

Sérum obsahuje výjimečnou kombinaci účinných látek, která napomáhá stahování váčků pod očima. Vzhled oteklých váčků naplněných vodou a tukem se viditelně redukuje. Kmenové buňky při kontaktu s buňkami pokožky, po doplnění vhodných peptidů, postupně obnovují pokožku a vyvolávají její rychlejší regeneraci. Mimické vrásky se redukují, pokožka se stává vypnutou, pružnou a vitální.

Příznaky a potíže

Kruhy pod očima a oteklé očiNormální a smíšená pleťOchablá pleť - zpevnění pletiVrásky

Podrobné informace k produktu FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)Doprava zdarma na sLéky.cz