1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)

FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)
  • FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)
  • FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)
  • FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)

Momentálně nedostupnéAkce

Výprodej

Vánoční balení


Kosmetický balíček FS complete gift set, který obsahuje Fytofontana Stem cells Botu serum s kmenovými buňkami, FS Collagen emulze s kmenovými buňkami a FS EyeBAg sérum proti očním váčkům, který obdržíte jako Dárek ZDARMA!

Popis

Fytofontana Stem cells Botu serum 30ml

Přípravek bohatý na účinné látky proti mimickým vráskám se doporučuje používat k ošetření vrásek především v oblasti čela, kořenu nosu, mezi obočím a v okolí úst. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám.

FS Collagen emulze 30ml

Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou.

Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné za strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek.

FS EyeBAg sérum proti očním váčkům 15ml

Sérum obsahuje výjimečnou kombinaci účinných látek, která napomáhá stahování váčků pod očima. Vzhled oteklých váčků naplněných vodou a tukem se viditelně redukuje. Kmenové buňky při kontaktu s buňkami pokožky, po doplnění vhodných peptidů, postupně obnovují pokožku a vyvolávají její rychlejší regeneraci. Mimické vrásky se redukují, pokožka se stává vypnutou, pružnou a vitální.

Příznaky a potíže

Kruhy pod očima a oteklé očiNormální a smíšená pleťOchablá pleť - zpevnění pletiVrásky

Podrobné informace k produktu FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz