1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Fructolax tbl.30

Fructolax tbl.30
197 Kč
skladem > 10 +Šetrný doplněk stravy pro přirozené vyprazdňování.

Popis

Fructolax je doplněk stravy obsahující výtažky z ovoce a vlákninu, které napomáhají přirozenému vyprazdňování.

Reveň podporuje pravidelnou funkci střev, fíky pomáhají upravit rytmus střev a tamarind napomáhá střevnímu průchodu mechanicky. Obsažené látky jsou nedráždivé, pouze stimulují funkci střev. Působí jemně a účinně. Není návykový, nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Dávkování a způsob užití

Užívejte 1-2 tablety večer a zapijte je dostatečným množstvím vody.

Přípravek není určen pro děti do 12 let. Těhotné ženy by se o vhodnosti užívání přípravku měly nejprve poradit s lékařem.

Příznaky a potíže

Zácpa

Složení

1 tableta obsahuje: výtažek z rebarbory (Rheum palmatum L./Rheum officinale Baill.) 496 mg, výtažek z tamarindu (Tamarindus indica L.) 50 mg, akáciovou vlákninu (Acacia senegal L.) 50 mg a prášek ze zahradní rebarbory (Rheum rhaponticum L./Rheum rhabarbarum L.) 25 mg.

Sušený výtažek z rebarbory (Rheum palmatum L./Rheum officinale Baill.), prášek z koncentrované šťávy z fíků (Ficus carica L.), plnidlo: mikrokrystalická celulóza; suchý výtažek z tamarindu (Tamarindus indica L.), akáciová vláknina (Acacia senegal L.), prášek ze zahradní rebarbory (Rheum rhaponticum L./Rheum rhabarbarum L.), potahovací činidla: hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza; barviva: oxid titaničitý, antokyany; protispékavé látky: talek, stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Podrobné informace k produktu Fructolax tbl.30


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz