1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Frontline Spot-On Dog XL 1x4,02ml (pes 40-60kg)

Frontline Spot-On Dog XL 1x4,02ml (pes 40-60kg)
237 Kč Sleva 3%
Původní cena
245 Kč
Ušetříte
-8 Kč / 3 %
skladem 10 +Veterinární přípravek pro léčbu a prevenci napadení psa blechami, klíšťaty a všenkami. Pro malé psy o hmotnosti 40-60 kg.

Popis

Frontline Combo Spot-On Dog XL je veterinární přípravek k použití proti napadení blechami, klíšťaty a/nebo všenkami.

Eliminace blech (Ctenocephalides spp.) Insekticidní účinek proti napadení dospělými blechami trvá po dobu 8 týdnů. Zabránění pomnožení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami po dobu 8 týdnů po aplikaci.

Eliminace klíšťat (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus). Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu až 4 týdnů proti klíšťatům (doloženo výsledky experimentálních studií).

Eliminace všenek (Felicola subrostratus).

Přípravek je možné použít jako součást léčebné strategie při kontrole alergie na bleší kousnutí (FAD).

Dávkování a způsob užití

Držte pipetu kolmo vzhůru a odlomte hrot. Poklepejte na zúženou část pipety a ujistěte se, že obsah zůstal v hlavní části pipety Rozhrňte srst zvířete v oblasti báze krku před lopatkami, až je vidět kůže. Přiložte hrot pipety na kůži a několikrát stiskněte tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži v jednom místě.

Vzhledem k absenci studií týkajících se bezpečnosti přípravku je minimální interval mezi aplikacemi 4 týdny.

Příznaky a potíže

Klíšťata a blechy Paraziti

Upozornění

Je důležité zajistit aplikaci přípravku na takové místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout, a po aplikaci zabránit vzájemnému olizování zvířat.

Koupání/namáčení ve vodě během 2 dnů po aplikaci přípravku a častější koupání než jedenkrát zatýden se nedoporučuje vzhledem k tomu, že nebyla provedena studie, která by zjišťovala jak koupáni ovlivňuje účinnost tohoto přípravku.

Vzhledem k absenci odpovídajících údajů o použití přípravku u nejmladších věkových kategorií neaplikujte štěňatům mladším 8 týdnů a/nebo vážícím méně než 2kg.

Složení

Fipronilum 402,00 mg, butylhydroxyanisol (E320), butylhydroxytoluen (E321), etanol.

Podrobné informace k produktu Frontline Spot-On Dog XL 1x4,02ml (pes 40-60kg)


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz