1. internetová lékárna s 500 výdejními místy v ČR
search

Frontline Spot-On Cat 1x0,5ml (kočka)

Frontline Spot-On Cat 1x0,5ml (kočka)
  • Frontline Spot-On Cat 1x0,5ml (kočka)

171 Kč Sleva 4%
Původní cena
178 Kč
Ušetříte
-7 Kč / 4 %
skladem > 10 +Roztok v praktické pipetě k zevní aplikaci na kůži zvířete. Určeno k léčbě a prevenci proti napadení blechami, klíštaty a všenkami u koček. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček.

Popis

K použití proti napadení blechami, klíšťaty a/nebo všenkami.

  • Eliminace blech (Ctenocephalides spp.) Insekticidní účinek proti napadení dospělými blechami trvá po dobu 4 týdnů. Zabránění pomnožení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami po dobu 6 týdnů po aplikaci.
  • Eliminace klíšťat (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus). Frontline Spot On Cat má trvalý akaricidní účinek po dobu až 2 týdnů proti klíšťatům (doloženo výsledky experimentálních studií).
  • Eliminace všenek (Felicola subrostratus).

Dávkování a způsob užití

Jedna pipeta o obsahu 0.5ml pro kočku.

Vzhledem k absenci studií týkajících se bezpečnosti přípravku je minimální interval mezi aplikacemi 4 týdny.

Držte pipetu kolmo vzhůru a odlomte hrot. Poklepejte na zúženou část pipety a ujistěte se, že obsah zůstal v hlavní části pipety Rozhrňte srst zvířete v oblasti báze krku před lopatkami, až je vidět kůže. Přiložte hrot pipety na kůži a několikrát stiskněte tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži v jednom místě.

Příznaky a potíže

Klíšťata a blechyParaziti

Upozornění

  • Je důležité zajistit aplikaci přípravku na takové místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout, a po aplikaci zabránit vzájemnému olizování zvířat.
  • Neaplikujte koťatům mladším 8 týdnů a/nebo vážícím méně než 1kg. Neaplikujte nemocným zvířatům (celkové onemocněni, horečka) nebo zvířatům v rekonvalescenci.
  • Nepoužívejte u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích reakcí až úhynu.

Složení

1 pipeta – 0,5ml: Fipronilum 50,00mg, Butylhydroxyanisol 0,10mg, Butylhydroxytoluen 0,05mg.

Podrobné informace k produktu Frontline Spot-On Cat 1x0,5ml (kočka)


Podobné produktyDoprava zdarma na sLéky.cz